Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az, hogy gondolkodn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy gondolkodnia kell?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal, ebből kb masfél éve együtt is élünk. Rengeteget vagyunk együtt, külön szinte sosem járunk sehova. Sokszor volt olyan, hogy a párom el akart menni egy ártatlan sörözésre, én pedig húztam a szám, így az utóbbi időben már szinte sehová nem ment. Sokat is vitatkozunk,veszekszünk, és ezt annak tudom be, hogy minden áldott nap ugyanaz a rutin, és egymás agyára megyünk már. Tegnapelőtt egy veszekedésünk odáig fajult, hogy tényleg elege lett. Mondott olyanokat, hogy nem tud boldog lenni, sok minden összejött neki, nincs saját tere, nem tudja, hogy így milyen jövőnk lesz. Mondta, hogy nagyon szeret, és tudja, hogy velem akar lenni, de pár napig hagyjam egyedül, hogy gondolkodjon. De ha tudja, hogy szeret és velem akar lenni, meg hiányzok neki, akkor min kell gondolkodnia? Tegnap este jöttem el, de már írta, hogy ha visszahív, minden jó lesz, de ennek most így kell lennie.

Tudom, hogy önző voltam sokszor, de azért az ő fején is van vaj, de tény hogy szeret nagyon. Mire számíthatok? Félek, hogy mire gondol.



2014. szept. 9. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt h nem szeret
2014. szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Ennyi idő alatt a kérdés alatti leírást sem olvastad el. De köszi a választ...

2014. szept. 9. 12:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt jelentheti, hogy baromi sok volt neki belőled. Én mondjuk csak azt nem értem miért, ha 2év alatt elvileg a szerelem még nem múlik el, akkor így lenne természetes.
2014. szept. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itt a nagyszerű eredménye a szájhúzogatásnak, gratulálok, kérdező!

Pont ebből látszik, mennyire szeret, hogy bár börtönben tartod, és nem vagy hajlandó a s*ggéből egy percre sem kibújni, MÉGIS veled van.

Gondolkozz el, és vegyél vissza! Az, hogy valaki kapcsolatban van, vagy akár házas, nem jelenti azt, hogy külön progrmaokat már nem is csinálhatnak. Sógorom simán elment egy adriai vitrolázásra egy hétre férfi barátaival, mivel ezt 10+ éve minden évben megteszik, és teljesen érthető, hogy nem akarja lemondani, csak azért, mert megházasodott. Voltam én is Balatont körbecangázni barátokkal, mert a barátnőm nem szeret tekerni, nem volt kedve hozzá.

Húgom is és a barátnőm is feltalálta magát, szervezte itthon programokat, vagy csak élvezték az egyedüllétet, hogy leülhetnek olvasgatni, stb :)


Sokkal működőképesebb szerintem egy kapcsolat, ha vannak külön programok is.

2014. szept. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valamokka, van még esély, hogy ha visszafogad és én megváltozom jó lesz minden? Megbántam, hogy ilyen voltam és belátom mennyire hülye vagyok!
2014. szept. 9. 13:13
 6/8 anonim ***** válasza:

No és mennyi időre fogsz tudni megváltozni?

Talán sikerül pár évre. De alapvetően nem tudod megváltoztatni saját magadat! Mert akkor te fogod legalább annyira boldogtalannak érezni magadat, mint a barátod most a sok korlátozás miatt. Egy idő után megint szájat fogsz húzogatni, elölről kezdődik az egész csak addigra már még több évet elpazaroltatok az életetekből egymásra, feleslegesen.


Persze ha visszafogad, akkor esély van rá. De vajon megéri? Biztosan van olyan férfi, akit egyáltalán nem zavar, hogy sehová sem mehet a barátnője engedélye nélkül. Miért nem keresel inkább ilyet?

2014. szept. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engedj neki teret. Csináljatok külön programokat is. Szerintem emiatt volt neki sok belőled. Jót fog nektek tenni néha egy-két óra külön.

Biztos nem azon gondolkozik, hogy szeret-e. Valószínűleg tényleg szeret, de nagyon meg van kötve a keze, amit szerintem már nem bír.

Nyugi, beszéljétek meg és ne lógjatok folyton egymás nyakán.

2014. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen ő is ezt mondta, hogy adjak neki egy kis teret és levegőt. Ha nem akarom elveszíteni, már pedig nagyon nem, akkor fogok tudni normálisan viselkedni, hisz már tudom, milyen lenne ha elhagyna.
2014. szept. 9. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!