Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt állítja nem érdeklem, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt állítja nem érdeklem, nem akar tőlem semmit, de mégis a közös ismerősünket felhívta, hogy ott vagyok e, mégis akkor miért érdekli ez, ha közömbös vagyok neki?

Figyelt kérdés

#férfi #viselkedés #közömböség
2014. szept. 9. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
nyisd ki pici szemed!nem vagy neki közömbös!vagy csak nagyon kedvel mint barátot :D
2014. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert ha ott vagy, akkor nem megy oda te okos.
2014. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

velem ugyanez a helyzet...:(

már a lány összes ismerőse tudja, hogy én vagyok az a fiú aki udvarol neki, nevettetni...sokszor visszahallom, hogy tetszem a csajnak, de nekem soha nem mondta még...:S


Az a vicces hogy az én ismerőseimtől is visszahallok dolgokat, hogy pl mi jártunk a csajjal, meg én vettem el a szüzességét, stb...Közben én az ég világon senkinek nem mondtam, még csak azt sem hogy ismerem a csajt...


Kétkek között elég nehéz az élet, de a remény mindig ott van :D

2014. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ez nem mindenkinél így van hisz vannak csajok akik direkt azt mondják hogy nem kellesz,mikor vágyik rád :P :)
2014. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!