Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ígéri meg valaki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ígéri meg valaki, hogy szeretni fog örökké, nem fog elhagyni, ha Aztán nem tartja be?

Figyelt kérdés
A másik fél elhiszi ezt, megbizik benne aztan mi marad az egészből? Elhagynak vagy megcsalnak..
2014. szept. 10. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatja előre mi lesz, a pillanatnyi érzései alapján mondja, hogy örökre vele marad. Most már én sem mondanék ilyet soha senkinek.
2014. szept. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Talán mert hűséget igértél neki,elárultad és átvágtad a fejét?
2014. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Es azt is igerik hogy nem fognak atbaszni es hogy nincs rajtad kivul mas:DDD
2014. szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem, ezt ő tette.
2014. szept. 10. 20:27
 5/15 anonim ***** válasza:
Az örökre olyan bizonytalan, nem? Szerintem legyen egy biztos pont pl.:Jövőre elmegyünk xhelyre? Vagy valami
2014. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 RRR ***** válasza:
mert eleinte így is hiszik!
2014. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én csak akkor mondanék ilyet, ha tényleg komolyan gondolom és nem csak akkor, mert tudom mekkora fájdalmat lehet ezzel okozni.
2014. szept. 10. 20:30
 8/15 anonim ***** válasza:
ez jó kérdés nekm is mondták soxor de bassotul nem tartották be
2014. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

4 Tényleg?:D Ismertem egy pasit, annak volt ilyen szelektive a memóriája, főleg mikor revansot vett a nő:D


Arra még nem gondoltál, hogy vannak olyan emberek, akiket ha valami érdekel, és nagyon érdekli akkor szimplán kitudnak deriteni mindent, még akkor is, ha hirszerzőkiképzésen vett a pasi részt? Tudod nem mindenki buta, akit annak gondolsz, maximum nem fog fecsegni, hanem ami érdekli azt kideriti, és utána lép.


Fáj drága, de akkor nem mikor megléptél dolgokat? Nekem is fájt és én is léptem, a te cselekedeteiddel összhangban,úgy ahogy érdemelted, azért amit tettél.

.

2014. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
49%os szerintem te nagyon eltévedtél.
2014. szept. 10. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!