Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom így örült annak hogy megnézték a lányok?

Figyelt kérdés

A barátom nagyban meséli nekem, hogy a vonaton egy csaj megjegyezte a barátnőjének, hogy bejön neki a barátom(nem így mondta de ez volt a lényege).

Nos a barátom ezt olyan örömmel mesélte el nekem mint még soha(ha én dicsérem meg annak se örül így). Erre féltékeny arcot vágtam, és mondta, hogy had nézzék már meg őt a lányok, ne legyek féltékeny, engem minden fiú megnéz meg utánam fordulnak, akkor őt had nézzék meg...

Oké, kell a másik nem megerősítése, de hogy a másokénak jobban örül, mint az enyémnek...ez normális?


2014. szept. 10. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha neki ez kell, akkor ne ellenkezz, pláne ha ettől tovább nem megy, csak ezt akarja.
2014. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális, a férfiak ilyenek.
2014. szept. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Nem jobban,csak az új.

Nálunk is ez van és hidd el,jó,hogy dicséred,örül is neki,de miután a másikat mindenki megnézi,neki is jól esik,ha valakinek bejön.

2014. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az normális, hogy örül annak, hogy másoknak tetszik, viszont az bántó lehet számodra jogosan, hogy idegenek dicséretét jobban értékeli.
2014. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy férfi az életben nem kap annyi "udvarlót" mint egy nő. Míg téged naponta megnéznek és téged idegesít, őt lehet hogy most nézték meg először.

Szerintem normális emberi reakció, bár egy kicsit bunkó ha elmeséli a barátnőjének.

2014. szept. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!