Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sonkamonka kérdése:

Első csókos történet?

Figyelt kérdés
Jöhet vicces is ;)

2014. szept. 10. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Az első csókot a segglukamra adták, tök furcsa érzés volt.. de jól esett!
2014. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az elsőnél béna voltam, elkövettem egy nagy hibát, mégpedig azt, hogy megkérdeztem tőle, hogy megcsókolhatom-e. Végül igent mondott, nem tudom, mennyire tetszett neki, mert a randi alatt aligha szólt pár szót. Majd egy hülye dumával lekoptatott, aminek örülök is, aztán még könyörgött nekem.
2014. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Éppen egy buliból indultunk hozzá. Megálltunk a kocsijánál,felé fordultam, erre neki lökött a kocsijának és megcsókolt :)
2014. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy csóknak számit-e, deee... :D

A suliban történt. Volt egy srác, akivel nagyon jóban voltam folyton "verekedtünk" ez abol állt, hogy szorongatott és én probáltam kiszabadulni. Rugdostam, ütögettem persze nem erősen. Egyszer hirtelen felemelte én meg megijedtem és belé csipaszkodtam. Na ekor csókoloztam elöször, még a fogunk is össze kocant :D Mivel ezt látta az osztály elkeztük kerülni egymást. Állitolag szeretett én is kedveltem, de már nem számit :)

2014. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Utolsó.. Aranyos :D
2014. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Óvodában futkároztunk és az egyik srác berántott hirtelen a mosdóba és megcsókolt(inkább csak szájra puszi volt)Ezután egymás mellé kértük az ágyunkat és délutánonként egymás kezét fogva aludtunk el.De "csók" nem volt soha többet:)
2014. szept. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

4. Es 6. Cuki!!

Többi is ;)

2014. szept. 11. 13:45
 8/13 anonim ***** válasza:
4-es ez téll aranyos történet. :)
2014. szept. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Enyém borzalom volt:D egy focimeccs után a focistámmal álltunk a korlátnál és tele volt ismerőssel a hely ő meg így mondja csókolózzunk meg bújjunk el ha itt nem akaromxd de végül ott történt meg és a srác iszonyatosan csókolt! Ráadásul nem is szerettem..
2014. szept. 14. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az első,fogjuk rá, csak szájrapuszinál ráléptem szegény fiú lábára , á nem égtem :)

Az első olyan igazi viszont rémes, se szó se beszéd lekapott a srác, nem is tetszett, rossz is volt.

2014. szept. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!