Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Help pls csajozás? (olvasd végig)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help pls csajozás? (olvasd végig)

Figyelt kérdés
Olyan problémám van h régen nagyon sokat csúfoltak mert kövér voltam és ez miatt most nincs önbizalmam épp ezért nem merem leszólítani a lányokat a gyomrom görcsbe rándul a félelemtől/idegességtől ha arra gondolok h valamivel kezdeményezzek valakinél?

2014. szept. 10. 21:27
 1/6 anonim válasza:
kezdj el edzeni, kicsit leadni a feleslegből...
2014. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

már nem vagyok kövér csak az voltam(betegségmiatt..)

amugy 17/f

2014. szept. 10. 21:31
 3/6 anonim válasza:

Mennyi idős vagy ?

No para. Oda kell menni, és udvariasnak kell lenni, még akkor is ha lepattintanak, nem bunkónak, nagyképűnek. ;)

2014. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
17 éves :D és köszi de hiába próbálok nem praázni ugyan úgy parázok :D
2014. szept. 10. 21:35
 5/6 anonim válasza:
ja és van sok internetes fórum szakirodalom ami elvezet az alapoktól az ismerkedés, csajozás ösvényén...ott kezdőkből lett sikeres srácok mesélik el hogyan és mit kell tenned..aztán kiválasztod a neked illő stílust, de elsőnek a külsödet rakd annyira rendbe, hogy jól érezd magad a bőrödben, alkat, haj, stb. de ezek ott is le vannak irva. oldalcímet nem irok be mivel reklám lenne, googleba beirod sok száz magyar nyelvű oldalon írnak erről. érdemes hidd el. remélem segíthettem.
2014. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2014. szept. 11. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!