Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexkapcsolatbol parkacsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatbol parkacsolat?

Figyelt kérdés

Van egy szexkapcsolatom kb 5 honapja. Abban 1 honapban tavol voltunk egymastol, O az eszaki kozephegysegben, en deldunantulon.

Es ugy latszik, hogy most komolyabbra fog fordulni... tapasztalatok? Volt akinek mar bejott....?


2014. szept. 10. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmi sem kizárt de szerintem csak arra kellesz neki és semmi többre....

Miért nem sétált veled eddig kézenfogva?

2014. szept. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"O az eszaki kozephegysegben"


O túrázott? :)

2014. szept. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 e.r.i.k válasza:

Én azon a véleményen vagyok ha jó vele a szex és működik a kémia miért ne lehetne.

Én is próbáltam, nekem az volt a fura hogy nem tudtam követni hova tartunk, sokat jelentett volna ha reggelig ott marad és együtt kelünk, mert az már jelent valamit kócos hajjal nyúzott fejjel egy közös reggeli.

Meg nem mindegy szerintem, hogy melletted volt e másik is mert ki tudja.

Sok sikert hozzá, próbáld meg és figyeld az apró jeleket, mert a testiségből nem tudod leszürni.

2014. szept. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eddig milyen gyakran találkoztatok? Ezután gyakrabban fogtok?
2014. szept. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sima, csak szexből, pasi részéről szerintem szerelem sohasem lesz. azt már érezte volna előbb, azért, mert fekszel neki, nem fog behódolni soha. szerintem.
2014. szept. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a barátommal így jöttem össze, mondjuk mi csak egyszer feküdtünk le egymással. Egyszer megbeszéltük, hogy átmegyek hozzá és csapunk egy jó kis estét, ittunk, szexeltünk és jó volt. Aztán lefeküdt pár hónappal azután még egy csajjal, majd erre rá pár hónapra kavart egy csajjal meg velem is, végül engem hívott el konkrétan randizni és majdnem 2 éve együtt vagyunk és egyszer volt régen, még a kezdetnél egy megcsalási kísérlete, nagy balhé volt, azóta nem nagyon néz más lányra :)
2014. szept. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszi a - es a + valaszokat is!

Azert remelem osszejon:)

2014. szept. 10. 23:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Állítólag van olyan, hogy szexkapcsolatból komoly kapcsolat lesz... de ez a ritkább. Inkább az a jellemző, hogy az egyik fél előbb-utóbb beleszeret a másikba, és innentől borul minden.

De drukkolok, hogy neked összejöjjön!

2014. szept. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!