Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legdurvább, amivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább, amivel párotok szülei megbántott titeket?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2014. szept. 10. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Igyekeztem kedves lenni, aki meg ennek ellenére paraszt volt, az nem tudott megbántani.
2014. szept. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan ler*b*ncozott, amiért a párom mogyoró tartalmú kaját evett a jelenlétemben. (Allergiás a mogyoróra és kórházba kellett szállítani). A vicc az, hogy étteremben ettünk és fogalmunk sem volt róla, hogy lehet benne mogyoró. Egy hónapig nem beszéltem vele, de aztán bocsánatot kért.
2014. szept. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés!

Most itt töprengek a gép előtt vagy öt perce. :D

Szerintem megbántani semmivel sem bántottak meg, viszont felidegesíteni, oly módon, hogy bántó is volt, de inkább bosszantó:

Exem anyja közölte, hogy én éretlen vagyok ahhoz, hogy a kapcsolatom exemmel komolyabb szintre lépjen, azért, mert nem vagyok hajlandó fogamzásgátlót szedni. 2,5 éves kapcsolat volt és 17 éves voltam. (mindig használtunk óvszert, és pár évvel később megtudtam, hogy orvosi szempontból amúgy sem ajánlott hormonális készítményt használnom)

Ez inkább csak idegesített, szánalmasnak tartottam a nőt.


23L

2014. szept. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kettesben voltam anyosommal azt mondta hogy elfog valni tolem a fia, ezen aztan mindig kiakadtam, mert mi meg jol megvoltunk, ezen aztan mindig jol elgondolkoztam, hogy miert mondja ezt. Kis gyermekeink voltak es jo volt minden a kettonk kapcsolataban. Ezen a mai napig kivagyok akadva.
2014. szept. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A párom nem tartja a kapcsolatot a szüleivel.

Egyszer láttam az anyát,ő csak annyit mondott hogy basz- ódjak meg

2014. szept. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem bántott meg. Csak félre hivott apja és ennyit mondott: Ha megbántod a lányomat,kitépem a szíved, fel négyelem és odaadom az aranyhörcsögnek. :D
2014. szept. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ráütött a hasamra, és azt mondta, fogynom kéne. Még ha szerinte igaza is van, 1) mi köze hozzá, 2) ha elmondja, se csapkodjon már a testemre...
2016. szept. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!