Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket is zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket is zavarna ha a barátotok más lányokkal bírkózna edzésen pl MMA?

Figyelt kérdés

Mert engem zavarna ha esetleg lánnyal kéne harcolnia..

és szerintem őt izgatja ha egy lány legyőzné ezért jogosan vagyok féltékeny?

Mit tanácsoltok nem akarom hogy más nőkhöz hozzáérjen vagy ilyesmi..



2014. szept. 11. 01:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Zárd be a pincébe a mocskot.
2014. szept. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy MMA-ba ferfiak és nők együtt harcolnának. De alapból nem a szerelemről szól ez a dolog
2014. szept. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nem kéne ennyiért féltékeny legyél :) Max csak egy birkózás nem több .A barátod téged csókol nem egy lányt a,akivel birkózik. Ha ilyenre kerül a sor akkor tekintsd a lányt fiúként vagy ha ez nem megy akkor kötözd otthon az ágyhoz :)
2014. szept. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Más örömforrások is vannak, mint a mai drepresszió média által előretolt rángatás, üvöltés és harcolás. Nézz inkább régi magyar filmeket, sokkal jobban fejlődsz azokból.
2014. szept. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyem a kicsi szíved meg, hogy ez milyen aranyos.

Szerintem még el is élvezne, ha egy lány legyőzné! Vagy ne engedd el lanyokkal élvezkedni, vagy menyj vele és nézd, hogy fogdossa a nőket.

2014. szept. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Azt tanácsolom, hogy vásárolj valahonnan némi önbizalmat meg önértékelést.

2014. szept. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem..hát igen az erőszak nem megoldás.

Más örömforrások is vannak, mint a mai drepresszió média által előretolt rángatás, üvöltés és harcolás. Nézz inkább régi magyar filmeket, sokkal jobban fejlődsz azokból.

De igen ezt inkább neki kéne tanácsolni folyton a harcoláson jár az agya..


igazából akkor lehetnék a fiúkra is féltékeny mert.. vannak ilyen hajlamai régebbről.

:D de már mindegy nem érdekel felőlem azt csinál amit akar csak engem kíméljen meg a fájdalomtól.

2014. szept. 11. 11:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Ebből sírás lesz a vége...
2014. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

aha jól összekaptunk,de volt sírás is aztán kibékültünk.:)

Rábeszéltem Eskrimára vagy Kálira engem az érdekel és együtt fogunk menni.:)

A kés és botharc érdekel meg a kick-box is.

2014. szept. 11. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!