Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves lány vagyok. Ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves lány vagyok. Ha a barátom jön el hozzám egy napra meglátogatni és étterembe megyünk ebédelni, akkor kinek illik fizetnie?

Figyelt kérdés
2014. szept. 11. 07:49
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Mindig a ferfinek illik fizetni,de attol meg megbeszelhetitek h kozosen fizetitek vagy csak te akarod.
2014. szept. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
A barátodnak...
2014. szept. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Majd megbeszélitek ezen ne aggódj.
2014. szept. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 csabika1971 ***** válasza:
55%

Ez nem teljesen igaz, mert először is ki hívta meg a másikat? Mert a maghívó fizet.

De ha szerelmes párt nézünk, és közösen elhatározott programot. Akkor ha te nem ajánlod fel, hogy fizeted a számla felét. Akkor neki kell az egészet.

2014. szept. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Mi ez a baromsag? Mi az, hogy neki kell? Mindig az fizet aki elhivja a masikat, ha a fiu elhibja a lanyt randizni akkor termeszetesen a fiu fizet. Ha mar egyutt vagytok es te felveted a dolgot? hogy mennyetek el, az meghivas, vagyis te fizetsz. Prrsze egy komoly kapcsolatnal mar dontes kerdese kert a felek jo ban jarnak ha meg beszelik es mindketten fizetnek. En ha talalkozom egy lannyal mindig kozlom, hogy mik a szandekaim. Ha nem randizni hivom a lanynak is kutya kotelessege fizetni nem csak ingyen szorakozni a semmiert.
2014. szept. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 csabika1971 ***** válasza:
36%

Az illendőségről beszélünk vagy az etikettről?

Az illendőség szerint, a meghívó vizet. Együtt kitalált program esetében közös megbeszélés.


Etikett szerint mindig a férfi fizet, mert ha nő fizet akkor is ő oda adja a férfinek a pénzt és a pincérrel ő rendezi a számlát.

2014. szept. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Az fizet, aki elhívta a másikat. Ha közös megbeszélés alapján történik, akkor pedig mindenki a saját részét. Nincs olyan illemszabály, mely szerint a férfi fizet. Abba az étterembe, ahol reflexből a férfinak adják a számlát, először panaszt kell tenni, ha nincs változás, nem szabad többet elmenni.
2014. szept. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Férfiként ragaszkodom hozzá, hogy ilyen esetben én fizessek. Ha a nő hívott el magához, akkor is! Ő gondoskodjon más, kedvességgel/programmal, de ami költség, azt én állom.

Ebből akkor van kivétel, ha a kapcsolat már olyan szinten van, hogy kvázi van egy közös költségvetés (kassza). Fizetni akkor is én fizetek, de előtte/utána összedobjuk.

2014. szept. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A fiunak illik ha ez egy randi es o hivott. De gondolom ha eggyut vattok , kozosen taltatok ki, valoszinuleg o akar majd fizetni , de ajald fel , hogy allod legalabb a felet. ugy is nemet mond es legalabb jobban erzi hogy igazi uriember
2014. szept. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Neki illene. Legalábbis én egyértelműnek venném, hogy meghívom. Ha ő néha mondja, hogy hagyjam csak, majd ő fizeti, akkor valószínű hagynám neki.
2014. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!