Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban hogy kezelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban hogy kezelitek a féltékenységet és azt, ha valaki megkörnyékezi a párotokat?

Figyelt kérdés
2014. szept. 11. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Rólam tudni kell, hogy nagyon féltékeny típus vagyok. Már az is zavar, ha ránéz egy lányra...

Mi már 3 éve vagyunk együtt, és kb. 3-4 hónapja van az, hogy már nem zavar. Már nem vagyok féltékeny, inkább magamban tartok mindent minthogy ezmiatt összevesszünk.

Én úgy vagyok vele már, ha más kell neki ugyis lesz más neki, nem láncolom magamhoz. Ha meg én kellek neki, úgysem lesz neki más.

Tehát szerintem ez változni fog, csak idő kérdése.

2014. szept. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Ha valaki szórakozni próbál a barátnőmmel,akkor kezdheti is írni a végrendeletét...kb. így,
2014. szept. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Távkapcsolatban élek, megbízom a páromban, mert megbízhatok benne, ennyi. Persze ettől még féltékeny vagyok, pont azért mert szeretem, fura is lenne, ha annyira beképzelt lennék, hogy azt gondolnám, hogy nincs félnivalóm, még ha tényleg sosem csalna meg akkor is. A féltékenység amúgy is a saját önbizalomhiányunkból adódik, ezt én beismerem.

29f

2014. szept. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is az első válaszoló véleményét osztom, és én is hasonló típus vagyok. :D

2. válaszoló, hát jó nagy paraszt lehetsz..... azt hiszed "májer" vagy pedig ez a gondolkodás mód nem vezet jóra az értelmesebbik embereknél persze....


22 F

2014. szept. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!