Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Testépítő pasik! Hogy szántok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testépítő pasik! Hogy szántok időt a barátnőtökre? Nem zavarja őket, hogy inkább a kondit választjátok?

Figyelt kérdés
Dolgoztok, és meló után este még elmentek kondiba. Kicsit foglalkozni kell a haverokkal és a családdal is. Mégis hogy jut időd a barátnődre? És nem zavarja a csajt, h inkább a konditerembe mész esténként, mint hozzá?
2014. szept. 11. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
A testépítő pasik csak magukkal foglalkoznak:D
2014. szept. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy testépítőnek nem biztos, hogy egyáltalán melózni jut ideje. A sport teljes embert kíván. Attól még, hogy lejársz gyúrni is nem leszel testépítő...
2014. szept. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Rossz a sorrend: első a barátnő, utána a család/haverok.

A testépítés mindegy, hogy hol van. Nem zavarna, ha elmész kondizni, de ha a család és a haverok előrébb vannak, mint a barátnő, azt fogja hinni, hogy nem elég fontos neked és odébb áll.

Én amiatt nem maradnék veled sokáig.

2014. szept. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére meg tudom oldani az edzést akkor amikor egyébként sem tudnánk együtt lenni. Ha nem így lenne nem tudom mi lenne, lehet nem bírná seokáig. Bár azt mondja hogy tudja hogy nekem fontos a sport és megértené, hétvégén sem rinyál mikor edzeni megyek. Bár mondtam neki is hogy menjünk akkor amikor van pont ilyen csoportos csajos edzés, spinning vagy valami akármi zumba vagy mik vannak, és az alatt az 1 óra alatt én is leedzek.
2014. szept. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem szanunk idot a baratnokre. Alapbol egy folosleges idopocsekolas.
2014. szept. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
persze ha nem lenne izmos a palid, egyből másra nedvesednél, ezt elfelejtetted hozzátenni
2014. szept. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi ez a sok előzetes kijelentés? Ki mondta, hogy inkább a terem, mint ő? Na meg van egy olyan dolog, hogy időbeosztás: heti 3 edzés az átlagos, egy hét meg hét napból áll, marad 4 nap és még számolni kell a hétvégékkel is. Nem akkora ördöngösség ez.

Igazából ha az embernek van valami hobbija, az vesz el időt. De ezzel semmi gond nincs. Max az unalmas, nem érdeklődő emberek tartják furának, akik semmit nem kezdenek a szabadidejükkel.

2014. szept. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jön velem, csak nem súlyokat emelget, hanem az eliptikuson nyomja.
2014. szept. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jha, ki is hagytam, hogy a barátnő is mehet edzeni, akár súlyokat is emelhet, nem lesz tőle baja.
2014. szept. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
nem jönnék össze ilyen szteroid zabáló, izomagyú elmebeteggelel.
2015. jan. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!