Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtörtént, lehet még belőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtént, lehet még belőle valami szerelem, párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Összeismerkedtem egy fiúval(32), találkoztunk párszor, beszélgettünk, egymásra hangolódtunk, majd megtörtént pár tali után az együttlét. Jó volt együtt, vonzódik hozzám, én is hozzá, meg vagyunk egymással elégedve minden téren.Megbeszéltük, hogy bármi lehet, de nem alakultak ki még érzelmek és azok nehezen mennek, talán nem is fog kialakulni több, ezt még nem tudhatjuk, tehát nem szabad hülyíteni egymást. Hagyjam folytatódni, persze testiséggel igy érzelmek nélkül, aztán majd alakul ha akar, vagy? Gondolkoztam, hogy lehet korai volt az együttlét, de úgy gondolom nagyon elhúzni sem szabad, hiszen felnőttek vagyunk, az is hozzátartozik egymás megismeréséhez :) (29 L)
2014. szept. 11. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Rossz a sorrend
2014. szept. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ebben en es a tobbi hozzaszolo nem nagyon tud segiteni. neked kell eldonteni, hogy mit akarsz. jo igy? akkor folytasd. tobbre vagysz? jelezd a sracnak. stb.

mondhatom en neked azt, hogy bakker, elrontottad, korai volt a szex. es akkor mi van? :)

jo volt es elveztetek? az a lenyeg. a tobbit meg kell kozosen beszelni, vagy akar csak hagyd magad es lesz ami lesz.

a kerdes az, TE mit szeretnel?

2014. szept. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 csabika1971 ***** válasza:

Semmi kivetni valót nem találok a dologban.

Ha te is kívánod és ő is téged. Miért ne?

Nyugodtan ismerkedjetek tovább, és mehet a szex is. Mert miért tagadnád meg ha te is akarod. Azt meg úgy is gyorsan észre veszed ha nála csak erről szólna.

2014. szept. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a dolog pont fordítva működik. Persze ebben sincs semmi kivetni való csak hát a szerelem egy részben egy nagy adag kíváncsiság, ami így elvész. Szerintem itt max csak egyfajta kötődés alakulhat ki köztetek.
2014. szept. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És a szerelem magában foglal birtoklási vágyat, viszont amit már szerelem nélkül is birtokolsz/használsz, az iránt már nem fogsz ilyet érezni.
2014. szept. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 csabika1971 ***** válasza:

"Szerintem itt max csak egyfajta kötődés alakulhat ki köztetek."


Ez szerintem már bocs, de hatalmas butaság.

Miért lehetne azoknál a pároknál szerelem a későbbiekben akik szexel indítanak akár az ismerkedésük elején?

Lehetséges éppen az ami elmélyíti köztük a kapcsolatot és az érzelmeket.

Mert fordítottan is áll a dolog, a legszebb szerelmet is tönkre teheti a rossz szex.

2014. szept. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. szept. 11. 12:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Valoban ritka, hogy ilyen sorrendben kialakulnak dolgok, de nem lehetetlen.. Nekem is igy jott ossze, pedig eredetileg egy porcikam se akart semmifele kapcsolatba lepni, ezert is volt idealis ez a felallas. Aztan vegul csakegymasba szerettunk :D

25/N

2014. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!