Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha beteg a párotok ( férfi),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beteg a párotok ( férfi), akkor inkább bújosabb lesz, vagy egyedül szeretne lenni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 11. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyűgős vagyok olyankor!
2014. szept. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Normálisan viselkedik, mert felnőtt:) Nem lesz bújósabb és nem szeretne egyedül sem lenni. 27n
2014. szept. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 csabika1971 ***** válasza:
Van akkor elég bajom, de annak örülök ha párom olyankor törődőbb és kedvesebb még a megszokottnál is. Hisz ezt én is viszonozom neki fordított esetben.
2014. szept. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igazából az a sztori hogy ma mentem volna hozzá...készültem mint a hülyegyerek....erre most írja , maradjak otthon mert lázas. Tudni kell, hogy vasárnap óta nem is láttuk egymást...ez nekem rosszul esik. Viszonylag friss kapcsolatról beszélünk. 4 hónapos.

vélemény:

2014. szept. 11. 11:35
 5/10 anonim válasza:
Már nem kíván téged.
2014. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 csabika1971 ***** válasza:

Lehet hogy fekszik csak nem lázasan meg betegen.

Mert ha barátnő ilyenkor akar érkezni, az azért van mert pátyolgatni akarja kicsit a pasiját. És nem igazán hiszem 4 hónapos kapcsolatban, hogy lenne olyan aki ennek ne örülne.

Így lehet, hogy azért nem kell menjél mert van ott más.

2014. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az nem fordult meg a fejedben, hogy azért mondta ezt, mert lázas betegen nem akar megfertőzni valamivel?
2014. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Én ha beteg vagyok akkor jobb kedélyű vagyok, mert akkor egész nap otthon ülhetek a kép előtt, ihatom a mézes citromos teát...és ha mázlim van még egy csomó Lándzsás-Útifüvet is kell innom (IGEEEN! Dr. Theiss Hustensaft FTW!!!!) Ilyenkor jó volt, mert át jött barátnőm, hozott csomó kaját amit ilyenkor a betegekbe tömnek és filmeztünk...esetleg felajánlotta testét egy gyógyító KÚRára ;) (*If you know what I mean*)


Amúgy ilyenkor vicces, de tök forró a sperma...mi csak úgy szoktuk hívni, hogy "beteg-g**ci" XD

2014. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de én a kapcsolataim korai stádiumában, ha nem éreztem jól magam, jobban szerettem egyedül lenni. Semmi kedvem nem volt olyankor megosztani a barátommal, ahogy krákogok, orrhangon beszélek, taknyom-nyálam egybefolyik, trombitálok a zsebkendőbe, esetleg hányok és f..sok, mint a lakodalmas kutya.

Pláne azt nem akartam, hogy őt is megfertőzzem a bacijaimmal.


Nem kell feltétlenül megsértődni, lehet, hogy a barátod úgy gondolja, hogy hétvégére már talán jobban lesz és jobb, ha akkor találkoztok, jobban fogjátok érezni magatokat együtt és talán már nem lesz akkora veszélye, hogy te is elkapd.

Ha pár nap múlva sem akar látni, akkor kezdhetsz megsértődni.

2014. szept. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 csabika1971 ***** válasza:

Érdekes barátnőmmel éppen ilyenkor a legédesebb a szex.

Még is sértődnék ha tudná, hogy beteg vagyok és nem jönne.

(de ez fordítottan is igaz)

2014. szept. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!