Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tett a barátnőm egy durva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tett a barátnőm egy durva kijelentést! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jelenleg távkapcsolatban élünk, mert kijöttem külföldre, de éltünk már együtt is a csajommal. Ő most otthon van az anyjáéknál. Nem jön ki az anyjával, mitagadás tényleg nagyon nehéz természetű nő az anyja. Sokat veszekednek. Mindig cseszegeti a csajomat, és belőle akar megélni, elszednék az összes pénzét és egy nagyobb adósságot is csinált neki az anyja. A barátnőm azt mondja nem bírja már elviselni az anyját és elege van a sok basztatásból és utál otthon lenni. Viszont elköltözni nem tud, mert tiltják a fizetéséből az anyja miatti adósságot. Van rendes munkahelye, de csak minimálbért kap. Azt tervezem, hogy kihozom ide magamhoz és itt kezdünk közös életet, de ez sem megy egyik percről a másikra sajnos. Azt mondta a barátnőm amin kiakadtam, hogy pénzért el fog menni férfiakkal, mert másképp nem talál kiutat, hogy elszabaduljon az anyjáéktól és legalább albérletet tudjon kivenni. Azt mondja, hogy ő nem fog rám várni és tőlem "megváltást" várni anyagilag. Ráadásul foylton azon kattog, hogy tönkremegy a kapcsolatunk a távolság miatt. Nem értem miért nincs benne egy kis kitartás és miért beszél ilyeneket. Én szeretem őt, mihez kezdjek vele? Kb 2-3 hónap kellene hogy lakást tudjak kivenni itt és jöhetne.
2014. szept. 11. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az anyja is hülye, meg a lányod is. Menekülj tőlük, ugye "nézd meg a lányát..." mondás..
2014. szept. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
anyját* :D
2014. szept. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 csabika1971 ***** válasza:
100%

Gondolom az anyja teljesen felőrli idegileg. Mert te is észre vetted milyen ő, az ember meg általában mások előtt vissza fogja magát, akkor gondolj bele milyen lehet az anyja mikor te nem vagy ott.

Ha fontos neked a lány akkor próbált felgyorsítani a dolgokat, hogy mielőbb ki tud vinni. Mert tény a kétségbe esés képes rossz irányba befolyásolni a dolgokat.

2014. szept. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Most hisztizizik. Anyja génjei! Most te jössz. Ultimátum! Kijössz, vagy tényleg mehetsz olcsó lánynakpénzért! Oszt pont!
2014. szept. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem akar kijönni. Volt is már kint, csak nem jöttek össze a dolgaink és haza kellett mennie. Már többször előfordult, hogy 5-6 heteket külön kellett töltsünk a munkám miatt. Azt mondja kezd belefáradni abba, hogy nem akar az életünk egyenesbe jönni és valamit lépni akar előre. Másfél éve vagyunk együtt
2014. szept. 11. 11:48
 6/13 anonim ***** válasza:
Nincs belátás benne semmi ? Külföldön igen nehéz lakást kivenni , ha 2-3 hónapon belül összejön , szerencsés vagy ! Reméljük csak elkeseredésében mondott ilyeneket a leányzó , ha mégsem ,, akkor jobb is ha mindez idejében kiderült . Ne csak ugrodeszkanak használjon , hogy otthonról szabaduljon .
2014. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor lenne oka rinyalni , ha a helyemben lenne. ( bár nem tettem , mert tudtam hogy nem a páromon múlt a dolog ). 2. (!) évbe telt , mire sikerült lakást kivenni !!! Kitartottunk , kibírtuk ... Meg is lett az eredménye ( jó értelemben ) !
2014. szept. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Barátnőd sem lehet nagy jellem, ha ilyen beszólásai vannak. Mondjuk erről nem is nagyon tehet, jellemzően akik rossz családi környezetben szocializálódnak, azoknál nem fejlődik ki értékes jellem, munkakultúra.


Jó munkakultúrával rendelkező csaj takarítással is szép pénzt tud keresni.


Mérlegeld azt, hogy megér-e neked majd havi kb. 500 euró költséget az, hogy kint eltartsd (erre szex is lehet elég érv), ha igen, akkor most küldj neki 500 eurót, mondd neki, hogy nemsokára jöhet utánad.


Ha meg nem, mert valamilyen okból számodra fontos egy nő jelleme is, nem akarsz kur.válkodásra hajlamos csajt, akkor rakd ki.

2014. szept. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon úgy fest a dolog, hogy ő már lemondott erről a kapcsolatról.
2014. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bocs, de egy normális, épeszű lánynak/nőnek eleve ilyen meg se fordul a fejében ha jól működő, szerelemmel teljes párkapcsolata van, mégha az távkapcsolat is.

Jól néznénk ki, ha minden nő akinek anyagi gondjai vannak elmenne k.urvának.....

Ha már megfordult a fejében, csak idő kérdése és meg is fogja tenni, mostmár csak az a kérdés, hogy te fogsz-e tudni róla vagy sem?

2014. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!