Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na szóval, ti mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na szóval, ti mit tennétek a helyemben? 23/F. Egy elég érdekes és komoly helyzetben vagyok.

Figyelt kérdés

Na szóval, családos apa vagyok van egy kisfiam aki nem rég múlt 1 éves! Van élettársam meg minden, az élettársam 21 éves lesz!


Na szóval, én titokban persze a szüleim tudnak róla de az asszony nem! Az a lényeg hogy találkozgatok egy 14 éves lánnyal, aki nagyon tetszik nekem! Nagyon érett és jó vele lenni, és sok érzelmet táplálok iránta!


A most lévő élettársammal, nem mennek valami jól a dolgok, ő ok nélkül felkapja a vízet és elkezd ütni, az a pláne hogy nem is viccből üt hanem izomból! Néha olyanokat kapok tőle ok nélkül amit még én sem értek :(

PL egy történet: a nadrágomat a földön hagytam, nagyon fáradt voltam, mivel szinte éjjel nappal dolgozom, ő erre azt mondta hogy most takarítottam ki, és egyből a fejemet kezdte el ütni!

Nem merek neki vissza ütni, mivel nő, a kezeit leszoktam fogni hogy hagya abba. Azt hiszem hogy már csak a gyerek végett vagyok vele együtt, vannak azért boldog pillanatok. De nagyon elhanyagol.


Vissza térve a 14-éves lányra... Tudom hogy fiatal, és nem is kezdtem volna bele egy ilyenbe, hogy ha itt a gyk-in és más oldalakon nem olvastam volna el, hogy 14-15-16 éves lányoknak mind 18 feletti barátaik vannak! Gondoltam mit veszthetek én is szerencsét próbálok! Egyébként a lány már most akkora mint én! Az anyával folyamatosan beszélgetek, és ő támogat engem, tudják hogy van kisfiam!


Még is félek azért, és sok érzelem van ami zavaros bennem.! A lánnyal nagyon jó lenni, sokat beszélgetünk nevetünk, és sokat hülyéskedik, ugyan úgy ahogyan én is! Amikor vele vagyok, akkor legalább szabadnak érzem magam, és boldognak..... Persze azon gondolkodok eközben hogy-hogyan szakítsak vele! Meg azon is hogy-hogyan lehetne komolyabb!


Elég nagy dilemmában vagyok! Biztosan azt fogjátok írni páran hogy kamu, pedig nem az!


Ha van kérdésetek bátran írjátok meg, szívesen válaszolok!


2014. szept. 11. 11:31
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
valaki volt már ilyen helyzetben?
2014. szept. 11. 11:37
 2/32 csabika1971 ***** válasza:
100%

Hadd ne alkossak rólad véleményt.

De gondold végig, ha neked lenne a 14 éves lányod és kavarna 23 éves palival mit éreznél?

2014. szept. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Nos vegyük sorra a dolgokat:

Ha jól számolok és azt veszem, hogy a gyerek ~1 éves és a kihordás 9 hónapját kerekíthetjük szintén ~1 évre, akkor te 21 évesen csináltál egy gyereket egy ~19 éves lánynak. Azt ne merészeld kamuzni, hogy ezt direkt csináltátok szánt szándékkal. Ha ahhoz volt eszed, hogy 21 évesen gyereket csinálj, akkor viseld a következményeket, te már családos apa vagy mint hogy te is írtad (bár inkább használnám a nagy gyerek egy kis gyerekkel kifejezést), szóval az életed most már a családodról szól, az élettársadról és a fiadról! Ha ahhoz volt eszed hogy ezt összehozd, akkor legyen eszed végig is csinálni és nem 14 éves kis ribik után csavargasd a farkad!

Amúgy meg ha annyira dolgozol éjjel nappal akkor mégis honnan van időd arra, hogy "! A lánnyal nagyon jó lenni, sokat beszélgetünk nevetünk, és sokat hülyéskedik, ugyan úgy ahogyan én is! Amikor vele vagyok, akkor legalább szabadnak érzem magam..."? Tényleg csak kíváncsiságból kérdem. Persze talán asszonyod sem lenne annyira agresszív, ha 14 éves taknyos fruskák helyett talán hazatolnád a pofád meló után és a családoddal foglalkoznál, esetleg segítenél a ház körül. Otthon ülni a gyerekkel és mosni/főzni/takarítani stb. sem könnyebb mint egész nap "dolgozni". Önszántadból és saját hülyeségedből ugrottál 21 évesen fejest a felnőtt életbe, akkor felejtsd el a 14-16 éves kiscsajokat. Apaként lehetne fontosabb dolgod is a szűz tinipinánál! Amúgy minek neked 14 éves? Azt is fel akarod csinálni, hogy majd megint elhagyd egy 14 évesért?

2014. szept. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Én ezt értem, és igazad van!


Még nem járunk, csak találkozunk beszélgetünk, átöleljük egymást!


Még nem sexeltünk!


Az anyával folyamatosan beszélgetek, és ő azt mondja nekem hogy örülne hogy ha velem össze jönne. Úgy nem is kezdtem volna bele hogy ha az anya nem tud róla, még a nevelőapja is azt mondja hogy a lánya dolga..


Szóval nekem is érdekes ez a helyzet.


Te, vagy a itt a kérdést olvasók, mit tennétek?


Szakítsak vele, megpróbáljam hogy mi lesz belőle.. Ezt a kettő lehetőséget tartom fent.

2014. szept. 11. 11:45
 5/32 anonim ***** válasza:
95%
Ember...becsüld már meg azt akivel a közös gyerek van! És a gyerekedet is! És hagyd a 14 évest! Most lehet szabadabbnak érzed magad...és ha neki is csinálsz egy gyereket? Akkor megint így fog menni mást keresel hogy szabadabbnak érezd magad...
2014. szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%

Ez már egy vicc komolyan.

Az ilyenek miatt kell kisgyerekeknek csonkacsaládban felnőniük? Mi a francnak vállalsz 23 évesen gyereket a csajoddal, ha bármelyik pillanatban képes vagy félremenni, hadnemondjam egy 14 éves miatt.


Mit nem adnék hogy felelősségteljesebbek legyenek az emberek, ne csak heccből házasodjanak és ne csakúgy kedvtelésből vállaljanak gyereket úgy, amikor tudják hogy pár év múlva már úgysem lesznek együtt. Gondoljatok már a felnövő kisgyerekekre, könyörgöm!

2014. szept. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%

Csak a betűket nézed vagy olvasod is amit írtam????? Akkor írom ismét. Írom máshogy!

Van egy gyereked, egy családod akikről NEKED KELL GONDOSKODNOD!!! Ki a f**szt érdekel, hogy kinek mit mond vagy támogat az anyja...valami vadidegen kis ribi muterja véleménye fontosabb neked mint a saját családod, mint a saját fiad???? Örülök, hogy ennyire luxushelyzetben tartod megad, hogy megszabod melyik opciókat tartod fenn.

Van családod és gyereked, velük foglalkozz ne pedig másik gyerekeket akarj megfektetni...még akkor sem ha a kib**szott anyja beleegyezik!!!

Ha volt eszed egy 19 évest felcsinálni, legyen eszed eltartani és felnevelni a gyereket és fenntartani a háztartást az élettársaddal.

2014. szept. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Na szóval!


A gyereket terveztük, és szándékosan csináltuk! A szüleim véleményét is kikértük és a ő szüleinek is!

Megbeszéltük, mivel nagyon volt a szerelem, hogy szeretnék-e gyereket, és közösen egy alkalommal megpróbáltuk! És sikerült is! Mivel van pénzünk ezért a gyereknek megtudunk adni mindent!


A következők: Szerintem jó apa vagyok, most nem tudok dolgozni mivel a gyerekre vigyázok!

Az anya iskolában van! Reggel hajnal 5-kor már elmegy itthonról és délután 4-re jön meg!


Addig a gyerekre én vigyázok és gondoskodok róla, meg minden, elég fárasztó tud lenni!


A következő, nem akarom felcsinálni... És arra hajlók hogy a lánnyal megszüntessem minden kapcsolatomat! Csak hát ez nem annyira egyszerű.


Hogyan lehetne ezt csinálni úgy hogy egy 14 éves lánynak ne törd össze a lelkivilágát?

2014. szept. 11. 11:54
 9/32 anonim ***** válasza:
82%

Te mondtad, hogy nincs még semmi komoly köztetek, akkor meg mi a lóf**szt beszélsz itt lélekösszetörésről. Ha csak fele annyira retardált mint te vagy és elmondod neki, hogy döntöttél és neked a családod mellett a helyed, akkor fel fogja fogni!

Amúgy ha élettársad szülei és a tieid is azt mondták, hogy "jajj két szerelmes tini, biztos örökké tart majd, miért is ne! Csináljatok gyereket, jó buli lesz", akkor gratulálok, mindkettőtök szülei akkora retardált p**csfejek, mint TE vagy! Az egész idióta bagázst halomra lövetném egy jelöletlen sírba, amit magatoknak ástok...egyedül szegény gyereket sajnálom! Az új barátnőd anyja, aki támogatja, hogy hagyd el a családodat az ő kis taknyos rib**nc lányáért, na őt nem lövetném gödörbe...az ilyet akasztanám!

2014. szept. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
73%
Ja meg még annyit, hogy egy jött-ment kis tinipina, akire fened a farkad fontosabb neked, nehogy összetörd a kis lelkét...mint az hogy hogy fog az apja nélkül felnőni a fiad! Mert őt nem törnéd össze, igaz? 14 éves ember! Most kezdődik csak az a szakasza az életének, hogy összetörés-összetörés hátán, ki fogja bírni, hogy nem b**szhat egy családos faterral, elhiszed nekem?
2014. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!