Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől van ez? Mit tehetnék? Help!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez? Mit tehetnék? Help!

Figyelt kérdés

Pár napja a párommal strandon voltunk, nem voltak sokan... azt vettem észre, hogy nagyon bámul egy csajt a szemem láttára. Szóltam is neki később, hogy ez mi volt erre letagadta az egészet :( De tényleg látványosan csinálta, majdnem kiesett a szeme... Azt mondta, hogy neki én vagyok a tökéletes, meg hogy ne változtassak magamon semmit...

Most pedig azt vettem észre, hogy fehérneműs képet likolgat... :( Az egyik ismerőse képei ezek, akit feltéve én is ismerek. Régebben pedig azt mondta rá, hogy mekkora k... Még nem szóltam neki, hogy tudok rólla, hogy láttam.

De elég rosszul esik. Már régebb óta együtt vagyunk és soha nem csinált ilyenket... :(


Szerintetek miért csinálja ezt? Mit csinálnátok a helyemben? Más férfi is csinál ilyet, ha szereti a menyasszonyát/feleségét?


Help pls!



2014. szept. 11. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hűséget fogadott, nem vakságot!! Attól hogy meg nézi meg esetleg likeolja még nem lép félre!
2014. szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint más is csinál ilyet...
2014. szept. 11. 11:48
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem több, csupán a földön fellehető összes férfi 99.9999%-a tesz ugyanígy, nem kell f*sni ettől még te vagy a nyerő...

Amúgy, hogy idézzem Jim-et a 'Jim szerint a világ' c. sorozatból: "Miért baj az ha a lányok felfujják a kereket, ha úgyis te fogsz biciklizni rajta?"

2014. szept. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!