Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet elkerülni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elkerülni, hogy a férfiből papucs legyen?

Figyelt kérdés

2014. szept. 11. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Úgy hogy a férfi irányít és nem nő!

EZÉR VAGYUNK FÉRFIAK, ÉS NEM PAPUCSOK!!!!

2014. szept. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű...NE csinálj belőle papucsot!!
2014. szept. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
te jó ég :D
2014. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szilvás buktával
2014. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Te a férfi vagy, vagy a nő?


Ha férfi vagy: legyél határozott, legyen véleményed és állj ki magadért! Ha nem értesz egyet a nővel, nem kell neki igazat adnod, de beszéljétek meg normálisan! Nem kell a nőket pincsikutyaként körülugrálni, nem is ezt várják el!


Ha nő vagy: nem sokat tehetsz az ügy érdekében, valaki vagy papucs, vagy nem. Mivel ált. az alacsony önbecsülésű pasik szoktak azok lenni, azt megteheted, hogy erősíted az önbizalmát, kifejezed, hogy értékeled, szükséged van rá stb. De ha ő alapvetően egy irányításra szoruló ember, akkor nem biztos, hogy ez beválik.

2014. szept. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A férfi személyiségétől függ, szinte kizárólag... Ugyanis nyomi férfi bárkinek behódol, határozott férfit pedig a legnagyobb démon se tudja irányítgatni...

Ennyi.

2014. szept. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok. Érdekel, hogy mik a tapasztalatok. Hogy tud egy férfi papuccsá válni.
2014. szept. 12. 09:54
 8/10 anonim válasza:

A nők biztonságra vágynak minden értelemben. Ha ezt sikerül neked megteremteni, szerintem átadják a vezetést.

Amúgy meg, bonyolult lelki háttere lehet. Milyen volt a szüleid közti viszony, mit tanultál meg a köztük lévő kommunikációból. Ahol domináns anya és papucs apa van, ott nagy valószínűséggel a gyerekek is ezt a mintát követik. Még egy jótanács: legyen véleményed, jó céljaid, ezt következetesen vidd végbe, és közben fejezd ki a szereteted a feleséged iránt. Előbb-utóbb szerintem ez megtöri a jeget. Én szerencsés vagyok, mert a párom egy Angyal. Így választottam...

2014. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy papucs természetű valaki,vagy nem.Ezt nem lehet nagyon befolyásolni,maximum olyan nő kell mellé,aki ezt nem kihasznája,hanem előnnyé kovácsolja.
2014. szept. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A papucs férfi mindenre igent mond, nincs véleménye, határozatlan,nem meri saját érzéseit, vágyait érvényesíteni, önfeláldozó, tényleg az a "nekem mindegy" típus.Kapcsolatban mindig mindent a nő irányít. Ált. ehhez jön még az "anyucipicifia" effekt is..a lényeg h ne legyél ilyen,erre általában hamar ráunnak a lányok/nők.
2014. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!