Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy léphetek túl rajta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy léphetek túl rajta, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Van egy csaj,már eléggé megszerettük egymást,és mndta hogy nem akar velem együtt lenni mert fél hogy szakítunk és nem leszünk barátok sem.Elég pipa lettem azóta beszéltünk de nem szeretem mostmár,és sohanem akarok vele találkozni sem.Hogy tudnám elfelejteni?
2014. szept. 11. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted, akkor nem is értem a kérdést, mikor ebben az esetben, már másnap nem emlékszel az illetőre.
2014. szept. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

miért veszed fel azt amit össze vissza hadovál?

a fele sem igaz,plusz bármikor meggondolja magát,ha olyan hatás éri.

ne legyél már mimóza ennyire.

vagy mielőtt megfutamodsz legalább dugd meg,ne végezz már félmunkát.

2014. szept. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"nem akar velem együtt lenni mert fél hogy szakítunk és nem leszünk barátok sem"


[link]

2014. szept. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!