Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egoista pasinak sosem leszek én az első?

Figyelt kérdés

Soha nem gondoltam volna, de beleszerettem egy egoista fiúba. Persze ez csak egy tulajdonsága...

Bosszantó, h magát mindenkinél jobbnak tartja, az ő érdekei a legfontosabbak, magával törődik nagyrészt és a kondizással. Velem is törődik, de szerintem önző. Kijelenti h melyik nap ér rá (7ből 2nap kb), és ha nekem akkor nem jó, akkor nemis találkozunk egy hétig kb. Mindezek ellenére imádom, nem tudnám elhagyni. Egy hónapja vagyunk együtt...ez az állapot nem fog változni?

21/L


2014. szept. 11. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"ez az állapot nem fog változni?"

De fog édesem, majd akkor, amikor beleunsz ebbe az egészbe, vagy ő un rád és elküld, amelyik hamarabb bekövetkezik.

2014. szept. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy egoista, az egy dolog, de hogy te ku_rvára nem vagy neki fontos, az hótziher!
2014. szept. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1 hónapos járásnál még egy egoista is teljesen bolondul a nőjéért és mindent félretesz... Ha már most is ilyen, érdemes addig kilépni, míg nem ragaszkodsz hozzá még jobban.
2014. szept. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én ebből ne tudok levenni semmi egoizmust.

sőt még azt is elmondta neked,hogy mikor ér rá.

ha komolyan sportol akkor ez így marad,mert pontos napirendje van.

2014. szept. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 HarciCsiga ***** válasza:

Szerintem téged se azért érdekel amiért olyan kis kedves hanem azért mert tudsz sakkozni a hasán ezen gondolkodj el :D

Ui: minden lány azt hiszi ha összejön valakivel azt megtudja változtatni ha ez így van akkor az már rég rossz szerintem

2014. szept. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Olvasd el a kérdésedet ezentúl egy héten napi 3x. És rájössz majd a válaszra, hogy akarod-e egyáltalán ezt a pasit. :)
2014. szept. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"sőt még azt is elmondta neked,hogy mikor ér rá. "


XD Milyen nagylelkű. Egy igazi irgalmas szamaritánus a szentem.

2014. szept. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem a testével vett le a lábamról. Külsőre nem is tetszett. Miután megismertem, beszélgettem vele 3 órát, azután kezdett el tetszeni. :)

Amúgy általában aranyos velem. Mindennap felhív, minden napját azzal kezdi, hogy ír nekem facebookon és egész nap mikor netközelben van, beszélgetünk. Ő szerette volna, hogy kapcsolatban legyünk, én az elején nem díjaztam az ötletet, csak aztán szépen beleszerettem.

Mindenesetre nem hiszem, hogy nem jelentek neki semmit. A probléma csak az időbeosztásával van... 1 éve szingli volt és azóta szinte minden szabadidejét a sportolással töltötte, és most hirtelen itt vagyok én, akit a sportolás elé kéne helyeznie.

2014. szept. 11. 23:33
 9/12 HarciCsiga ***** válasza:
Ha tényleg szeretnéd nem várnád el tőle ezt amúgy ez nem ilyen egyszerű mint ahogyan gondolod ha nem jár le rendesen edzeni akkor romlik a forma és nincs rosszabb érzés mint egyre kevesebbnek lenni mert mindenki többet akar valaki több pénzt vagy nőt mások pedig magukat fejlesztik nincs jobb érzés mint a szerelem és ahogyan látod magadat fejlődni na jó talán még a szexet is ide sorolnám :)
2014. szept. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

vagy esetleg edzhetnél vele te is és lehetne egy klassz fitnesz modell tested a végén.

de ilyenről ne is álmodozz,hogy sportoló elhanyagolja az edzését,az egészségét egy nő miatt.

[link]

2014. szept. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!