Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? Többi lent.

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt,jó az összhang eddig úgy éreztem összepasszolunk,még a kapcsolatunk elején megbeszéltük az ismerkedési fázisban hogy kinek milyenek voltak az előző kapcsolatai,egyéjszakások..stb..Ám pár hónapja kiderült saját bevallása szerint hogy mielőtt összejöttünk orálisan kielégített nyilvános helyen egy idióta drogos,semmirekellőt akit nem mellesleg elég régóta ismerek,és ez a srác megfenyegette hogyha akárkinek elmondja komoly következményei lesznek (össze fogja verni).Eléggé megrendült a bizalmam a kapcsolatban hogy ennyi év után kellett ezt megtudnom,mély nyomot hagyott bennem.Szerintetek mit tegyek?Felejtsem el?Szakítsak vele emiatt?Szívem szerint szétverném ezt az embernek nem nevezhető egyént, eddig a barátnőmre való tekintettel nem tettem meg.
2014. szept. 11. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem, akkor nem csalt meg, csupán van 1 sötét folt az életében, amit eddig nem mondott el, de most vette a bátorságot, megbízik benned, te meg dobni akarod. Mégis miért?
2014. szept. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert ezt nem pár év elteltével kellett volna megtudnom.Én elmondtam neki mindent!
2014. szept. 11. 23:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy már mi volt akkor? Élj a jelenben és ne a múltban. Feltehetőleg azért nem mondta el mert ő is szégyelli, és most érezte olyan szintűnek a bizalmat, meg a kapcsolatotokat hogy beszélhet erről is. Ezt pont értékelni kellene hogy arról is mer most már beszélni amiről eddig szégyellt. Ha azért szakítasz vele mert őszinte mert lenni akkor hülye vagy már bocs.
2014. szept. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gondolom szégyelte a dolgot és nem akarta, hogy az következzen be, mint most. Szerintem nagy hülyeséget csinálnál, ha ilyen miatt dobnád, mikor jól megvagytok. Nem véletlenül nem mondta el.
2014. szept. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szégyelli,de nemtudok rá ugyanúgy nézni,nem így ismertem meg mint aki ilyet megcsinál!Én is szeretem de úgy érzem hogy bosszút kell állnom érte azon a fa**on
2014. szept. 12. 00:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Hajrá, b"szd el, ami jó volt. Használd az agyad, légy felnőtt ember. Mit nyersz vele? És mit is veszítesz? Ez alapján cselekedj.
2014. szept. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Figyelj kérdező,szégyelli, hogy ezt tette.Akkor meg miért akarnál vele szakítani?!


Mindenkinek voltak botlásai fiatalon. 3éve veled van,ez nem elég bizonyíték?!

2014. szept. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a barátnőd ki akarta elégíteni? Biztos nem erőszakolták meg? Mert ha a pasi nem kényszerítette, akkor miért fenyegette meg, hogy bántja ha elmondja valakinek. A barátnőd eddig sztem azért nem mondta el, mert 1. szégyelli a dolgot, 2. félt a pasitól. Ezen gondolkodj el szerintem.
2014. szept. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá,de ő mondta hogy az elején belement,amikor nem akarta folytatni ráparancsolt hogy márpedig de!Ez így nemtudom kimeríti-e az erőszak fogalmát?egyébként elégerőszakos az illető.
2014. szept. 12. 08:36
 10/11 anonim ***** válasza:
8as vagyok. Szerintem ez így simán erőszak, mert csinálnia kellett pedig nem akarta. Lehet, hogy először benne volt, akár a pillanat hatására. A lényeg viszont az, hogy észbe kapott és végül nem akarta kielégíteni a srácot. G
2014. szept. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!