Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy már nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt érzed nem?
2014. szept. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy egyáltalán ez a kérdés felmerül
2014. szept. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem is ezen gondolkodni az azt jelentheti h megingottak az érzelmeid.meg ha nem szívesen teszel meg dolgokat a párodnak az is egy jele annak h nem vagy szerelmes de kötödsz hozzá.Szerintem
2014. szept. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hiányzik amikor külön vagytok. Elvagy nélküle. Nem különösebben hat meg a jelenléte amikor újra találkoztok.
2014. szept. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha hosszabb, huzamosabb idő után is úgy érzed, már nincs meg a köztetek lévő szikra.


Egy rossz nap vagy hét mindenkinél becsúszhat, amikor mogorva, amikor nem a legjobb oldala kerül elő. De ha hónapokon át tart ez, az már több egyszeri alkalomnál.


26/F

2014. szept. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak onnan lehet tudni, hogy már észreveszel más embert, és sokat gondolsz rá.


Amikor igazi szerelmes kapcsolatban voltam,eszembe sem jutott még csak utcán sem megnézni másokat!!!!Komolyan.

2014. szept. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!