Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt ki a szemét, ő vagy én?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt ki a szemét, ő vagy én? Szerintem teljes mértékben ő a hibás.

Figyelt kérdés

Még csak fél éve vagyunk együtt, lánykérés megvolt, nemet mondtam, de végül megkaptam a gyűrűt és megbeszéltük, hogy templomi esküvő lehet majd a távoli jövőben, de ne erőltessük, ha esetleg úgy alakulna.. (ergo még semmi sem biztos)

az én problémám az, hogy sosem kedveskedik nekem, semmi kedveset nem mond. mikor jeleztem, hogy engem ez zavar, akkor elpoénkodta az egészet. amiket mondok nem is figyel rám, ha szexin öltözöm estére kb. semmibe vesz, és már ott tartunk, hogy magamat elégítem ki.


2 hónapja elkezdtem egy másik pasival beszélgetni, aki nagyjából tudja mi a helyzet, ő mindig bókol és kedves velem, mondja, hogy csinos vagyok, szép a sminkem, imádja az illatom... virágot is küldött a lakásomra, és amikor barátom meglátta, csak annyit szólt hogy szép virág. most komolyan ennyire nem érdekli mit csinálok? akkor meg mi a fenének akar elvenni?


ezen okok miatt már nagyon sokat veszekedtünk, többször mondtam, hogy ennyi volt, de mindig visszakönyörögte magát, sírt is előttem, és a maga módján kedves is volt, de szinte másnaptól már megint természetesek vett engem.

jóformán szakítani sem tudok vele, mert akkor érzelmi zsarolással próbálkozik, hogy én tönkreteszem az életét, és végig csak játszottam az érzéseivel. egyébként nagyon kedveltem...


2014. szept. 12. 01:57
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Fél év után ez van. Mi lesz 10 20 év múlva? Ha hozzámész te hülye vagy már bocs.
2014. szept. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
93%
Az, hogy valaki nemmutatja ki az erzeseit az nem jelenti azt, hogy nem szeret/ rajong erted, illetve ha valaki kimutatja a 'szeretetet/ rajongasat' az nem jelenti azt, hogy komolyan is gondolja(illetve, hogy hosszutavon is ugy fog viselkedni mint amikor bealar vagodani). Termeszetesen azt mar neked kell tudnod, hogy amikor osszejottel vele mivolt az okod, ha o most ilyen?.. Szerintem a parod egy kisse kapcsolatfuggo, es fel egyedul.., es van benne egy hatalmas erzelmi blokk (talan egy regi kapcsolatabol fentmaradt hatalmas erzelmi kieges) amin utan tul hamar ismert meg teged.Barhogy is legyen a dontes rajtad all, nincs az az erzelmi zsarolas ami erosebb mint az akarat..:-)
2014. szept. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"......egyébként nagyon kedveltem..."



Látod, már te is múlt időben beszélsz róla. Szerintem jobbat érdemelsz.

2014. szept. 12. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fél év nem a világ!Inkább szakíts,ha nem érzed jól magad vele!Fél év után még javában rózsaszín ködben kéne lenned,de már most előjöttek a problémák.Nem illetek össze.Kész,vége!
2014. szept. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fél év után úgy sz@r az egész,ahogy van.Ennek így semmi értelme!Le kéne lépned.
2014. szept. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"lánykérés megvolt, nemet mondtam, de végül megkaptam a gyűrűt"


Nyilván volt oka annak, hogy nemet mondtál. Miért fogadtad el a gyűrűt, ha a lánykérésre nemet mondtál?


"kb. semmibe vesz, és már ott tartunk, hogy magamat elégítem ki"


"jóformán szakítani sem tudok vele, mert akkor érzelmi zsarolással próbálkozik"


Azt tervezed, hogy leéled úgy az életedet mellette, ahogy neki megfelel, mert nem tudod vagy nem mered felvállalni a saját döntéseidet és a saját érzéseidet?


"most komolyan ennyire nem érdekli mit csinálok? akkor meg mi a fenének akar elvenni?"


Szerintem neked azt lenne fontos tudnod, hogy TE miért akarsz hozzámenni, és miért vagy a menyasszonya.

2014. szept. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még egy dolog: itt szerintem nem az az érdemi kérdés, hogy ki a hibás, hanem az, hogy hogyan akarsz élni.
2014. szept. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván könnyebb egy eljegyzést felbontani és végleg elküldeni a pasit, mint pár év házasság után elválni. Mert hogy ez nem tesz téged boldoggá az biztos. Gyakorlatilag már döntöttél.....csak meg kell neki mondani, és nem visszafogadni.
2014. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!