Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a rosszabb szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb szerintetek? [őszinteség]

Figyelt kérdés

A, az a rosszabb, ha valaki hazudik

B, az a rosszabb, ha valaki nem mond el dolgokat, de egyébként őszinte(pl ha konkrétan rákérdezel, akkor elmondja, de magától meg sem említi)

C, nincs kacsacsőr, mindkettő ugyanolyan rossz


2014. szept. 12. 02:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha hazudik az nyilván rosszabb. A másik meg attól függ, mennyire rossz, hogy miket nem mond el magától.
2014. szept. 12. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első a rosszabb, mivel hiába kérdezem, belehazudik a pofámba, félrevezet, nem jutok/jutunk előrébb, max hátrébb.


Viszont volt már B verziós ismerősöm, állandóan hánytatta magát, és el is mondta, azt is, ha vagdosta magát, de egy idő után elhallgatott, és hiába kérdeztem rá, kikerülte a válaszadást, és rohadt idegesítő volt, ugyanolyan kamusnak érzékeltem, mintha simán hazugságokat írt volna. Egyszerűen nem lehetett vele őszintén beszélgetni. El is halt a kapcsolatunk, mielőtt barátsággá alakult volna, kiábrándító, ezzel nem lehet mit kezdeni.


L23

2014. szept. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, valóban nem voltam elég konkrét. Azokra a dolgokra gondoltam, amik befolyásolhatják egy kapcsolat jövőjét, vagy egyszerűen a másik félre is tartozik(vagy ha úgy tetszik, akkor olyan dolgok, amikről fordított helyzetben te is szeretnél tudni).
2014. szept. 12. 03:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyiknek se örülnék túlzottan. Ha hazudik, az nyilván rosszabb, de azért az sem jó, ha "nem mond el dolgokat". Inkább legyen TELJESEN őszinte. :D
2014. szept. 12. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
C
2014. szept. 12. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az A a rosszabb, de a B sem jó.
2014. szept. 12. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nyilván egyik sem tetszik,de az első rosszabbnak tűnik.
2014. szept. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én személy szerint az utolsó opció mellett teszem le a voksomat, olyan érzésem van az ilyen emberektől, mintha kiskapukat keresnének, hazudnak, de mégsem, úgyhogy bármiféle lelkiismeret furdalás nélkül mondhatják, hogy "de hát én soha nem hazudtam".


Egyszer volt egy nőm, neki is ez volt a heppje, de valami eszméletlen magas szinten űzte - ha nem teljesen konkrétan kérdeztél rá valamire, akkor szemrebbenés nélkül rávágta, hogy természetesen nem úgy volt(de képzeljetek el akár teljesen lényegtelen részleteket, pl hogy melyik napra kérdezek rá(teszem azt elmennek bulizni pénteken, és szombaton is, ilyenkor szurkálódásból meg szoktam kérdezni, hogy volt-e valami(nem kell a torkomnak ugrani, soha nem "tiltottam" senkit semmitől), és ha mondjuk pénteken csókolózik valakivel, de szombaton nem, akkor automatikusan rávágta, hogy nem).

2014. szept. 12. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!