Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mit szólnátok ehhez a bekonferáláshoz?

Figyelt kérdés
A barátommal hétvégén egy születésnapra megyünk. Nagyon friss a kapcsolatunk, 1 hónapja vagyunk együtt. Még nem sok mindenki tud arról, h együtt vagyunk, csak pár ember a baráti körünkből, úgymond a legfontosabbak. De a barátom haverjai akikkel a szülinapon leszünk, ők még nem tudnak rólunk. Tegnap beszélték a buli részleteit és akkor a barátom azt írta nekik, h egy barátja is vele tartana,azaz én és, h h megfognak lepődni ha meglátnak engem. Én meg írtam neki, h hát csaj is lehet egy barát, úgyhogy nem biztos, h meglepődnek... Kicsit rosszul esett, h barátként konferált be, mert ha neten nem is akarta mondani nekik, h barátnőmmel megyek, akkor is mást mondd, mondjuk, h egy meglepetés személy vagy valami, de nem egy konkrét kategóriába sorol... Mivel nem vagyok veszekedős, ezért inkább lementem netről... Inkább várjam meg a bulit, h h fog elsülni, h fog velem viselkedni és az alapján eldöntöm, h el mondjam-e neki, h rosszul esett, h mint barát úgy vezetett be náluk, vagy a buli előtt? Mert amúgy felvállal, vacsizni járunk stb...
2014. szept. 12. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
várd meg a bulit. nem hiszem hogy le akart volna tagadni csak nem gondolta végig hogy neked ez hogy esik. tudod a férfinép elég egyszerű faj. nem nagyon foglalkoznak a helyes megnevezéssel.
2014. szept. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Miért ekkora nagy szám vagy, hogy külön be kell konferálni? Annyira spanyolviasz-sz*ró istenkirály vagy, hogy így meg kell lepődni ha meglát valaki? Vagy mi? Most komolyan kérdezem...mert amit írtál abból az jön le, mintha egy világhírű színésznő vagy rocksztár lennél, hogy annyira mindenkinek hasra kéne esnie attól, mert valaki beállít veled...
2014. szept. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves (vagy nem kedves) 2. hozzászóló. Érdekes, h neked ez jött le, miközben az első hozzászóló megtudta érteni, h mire akarok kilyukadni. Nem gondolok semmit se magamról, nem is ilyen értelemben szerettem volna a kérdésemet feltenni, ezért még elnézésedet is kérem, h félreérthető voltam ;) :D Tudod, mivel csak ő volt meghívva -mert ahogy a leírásban is megírtam, nem tudták/tudják, h van barátnője- ezért csak úgy nem illik akárkit szó nélkül magával vinni egy születésnapra! Legalább is engem erre neveltek... Erre ő megkérdezte, h nem lenne-e gond, ha hozna magával valakit, de azt mondta, h az a valaki egy barát és nem úgy mondta mint barátnőt... Remélem ezzel kicsit rásegítettem, h jobban megértsd, h mi a problémám. Szerintem amíg valakit nem ismersz, addig ne ítélj meg egy aprócska töredékből valakit!
2014. szept. 12. 11:43
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj, amúgy 1. hozzászóló! Köszönöm! :)
2014. szept. 12. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!