Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak hogy senki sem tud megkedvelni, elfogadni, akármit is csinálok?

Figyelt kérdés
Rossz tulajdonságom hogy csendesebb vagyok, mint az átlag emberek. De szerintem egy emberrel jól eltudok beszélgetni. Igyekszem kedves, aranyos, megértő lenni, de valamiért még sem tudnak elfogadni és megszeretni. L/22
2014. szept. 12. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem sem.Ha véletlen mégis megkedvelnek,később úgyis rám unnak.Pedig nem vagyok bunkó,csak azzal,aki kiérdemelte.
2014. szept. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én se vagyok bunkó. Még csak nem is káromkodom, nem beszélek csúnyán.
2014. szept. 12. 12:54
 3/7 csabika1971 ***** válasza:
100%
Lehet ez éppen a csendességed miatt van. Mert a körülötted lévő bunkók azt hiszik, beléd nyugodtan rúghatnak hisz úgysem szólsz vissza semmit. És barátokat ismételten lehet ez miatt nem találsz, mert ha csendes és hallgatag vagy, nem mennek oda hozzád. Mert a barátokat keresni kell, és hozzá minél több embert megismerni.
2014. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De miért mindig csak én keressek másokat?
2014. szept. 12. 12:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem ,hogy az a baj,hogy csendes lennél.
2014. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt úgy általánosságban mondod kérdező,vagy a férfiakra érted?


Szerintem ne gondolkozz ezen... Próbálj többet társaságba menni.De a legfontosabb, hogy önmagaddal legyél jóban!!!

2014. szept. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csabika1971 ***** válasza:

Ismét 3. Hát ha te nem beszélsz, akkor téged miért keresne meg bárki. Az ember úgy szerez barátokat (igaz ellenségeket is), hogy hangoztatja a véleményét. És akik vele egyet értenek azoknak a szemében agy idő múlva szimpatikussá válik, és keresni fogják a társaságát.

Míg ha te nem folysz bele a beszélgetésekbe, csak jókat hallgatsz láthatatlanná válsz. És csak akkor szólnak hozzád ha valamit csinálni kell vagy útban vagy.

2014. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!