Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a párkapcsolati hozzáállásról? Vagy csak én vagyok érzékeny, sértődékeny?

Figyelt kérdés
arról van szó, hogy a páromban nem volt olyan gesztus, hogy egy orvosi vizsgálatra elkísérjen (nem h elvigyen a saját autójával). Vidékről kell kora reggel Pestre érkeznem terheléses vércukor mérésre, vérvétel sorra, és szerettem volna hogyha már nem visz el, akkor legalább elkísér (én vezetek , ő ücsörög), mert nem vagyok járatos annyira Pesten... azt mondta h nem akar gyötrődni szombaton hajnal fél 5kor kelni (szellemi vállalkozó, bármikor akkor kel fekszik akár napközben is amikor akar), meg h ez az én dolgom, oldjam meg én, ő sem kér senkit sem , h kísérgesse... Ez másnak is rosszul esne, vagy csak én reagálok rá túlzottan??

2014. szept. 12. 14:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Magamat ismerve egy kicsit nekem is rosszul esne, főleg, hogy fordított esetben én is mentem vele. Viszont ennyire nem kell felfújni, beszéljétek meg.
2014. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk ilyen nem fordulhat elő. A férjem biztos, hogy elvinne és ő vezetne. Mondjuk nem nagyon szoktam ilyen felesleges programokat kitalálni. Nem hiszem, hogy van értelme több órát autókázni egy vérvétel miatt, amit bárhol megcsinálnak.
2014. szept. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Nekem rosszul esne, főleg így előadva.
2014. szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagy sértődékeny, ez nem túlreagálás. Egy jó kapcsolatban elvárható az empátia, a segíteni akarás, a problémák közös megoldása. Az orvosi vizsgálat meg mindkettőtöket érinti, mert ha jó az eredmény, ketten örülhettek, ha pedig nem annyira, vagy valami kezelés szükséges, akkor Neked segítség kell. Ez természetesen fordított helyzetben is igaz, ha a párodnak kellene valamilyen vizsgálatra menni. Finoman kifejezve sem volt szép tőle, hogy a hajnali kelés meg a "Te dolgod" miatt nem kísér el.
2014. szept. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az esett rosszul amikor teherbe estem és megkérdezte elkísérjen e a dokihoz... akkor amúgyis labilis voltam érzelmileg és nem értettem őt miért nem érdekli annyira a gyerek mint engem... Akkor bőgtem és közölte ő úgy gondolta hogy úgyis szólok ha azt akarom jöjjön :) Akkor elkéredzkedett a melóból és elvitt de azóta mindig egyedül megyek, mert semmi értelme hogy mindig szabit vegyen ki.


Szerintem a párod egy lusta bunkó ...... Az enyém ha ráérne és megkérném akkor mindenhova elvinne. A tiéd túl önző és nem érsz neki annyit hogy a saját kényelmét feladja érted. Sajnálom hogy ilyen pasid van :(

2014. szept. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

Nekem nem esne rosszul, nem várnám el, hogy hajnali ötkor keljen emiatt. Nincs közelebb rendelő?

Ha van GPS-ed, akkor bárhova eltalálsz Budapesten.

2014. szept. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nyilván van oka, hogy egy konkrét betegséggel foglalkozó centrumba megyek, sajnos ahol lakom egy vidéki kisvárosba nem csinálnak néhány adott hormonra szóló vizsgálatot, és az OGTT eredményeit is 50km-re szállítják egy megyei kórházba, sajnos múltkor valami miatt nem tudtak eredményeket közölni, mikor helyben vették le a vért... nyilván ez nem kirándulás, hanem más....
2014. szept. 12. 14:18
 8/18 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is rosszul esne. Mi is kísérgetjük egymást a férjemmel, ha a másik igényli.


Csak azt nem értem, hogy miért szombaton mész? És miért olyan messzire, hogy hajnali f5kor keljen indulni?

2014. szept. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
2-es vagyok. Én csak arra gondoltam, hogy lehet, hogy a párodnak azért ilyen a hozzáállása, mert pontosan tudja, hogy csak a te hóbortod ez az utazgatás. Én cukorbeteg vagyok. Naponta 4x szúrom magam inzulnnal, végigcsáltam így több meddősségi kezelést és egy terhességet, amik rengeteg vérvétellel járnak és lám egyszer sem kellett ezért Pestre utazni. Nyilván ha Pest környéki kis faluban laknátok, akkor oda kellene menni, de abból, hogy fél 5-kor kelnétek nyilvánvaló, hogy messze laktok. Gondolom lenne közelebb is kórház, csak az neked nem szimpi és inkább szeretnél magánba menni (ami a szombatból egyértelmű).
2014. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

Ez aranyos.. hamarosan a hozzászólók kihozzak hogy te vagy a hibás kérdező amiért dokihoz méssz és nem pedig a párod önző.

Én megértelek. Egy kapcsolatban akik szeretik egymást azok támogatják a másikat minden helyzetben és segítenek amikor kell.

2014. szept. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!