Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy így vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így vagyok ezzel, nem?!

Figyelt kérdés

A barátnőm hétvégén szinte soha sem ér rá mert az anyjával lakik és az anya ilyenkor nem dolgozik, így elmennek vásárolgatni,rokonokhoz stb...így aztán hétvégén nem igazán jellemző,hogy találkozunk, viszont én meg,hogy őszinte legyek szexelnék egy nagyot hétvégén, e helyett itthon ülök és még csak más lányok után sem mehetek.

Hétköznap meg ő iskolában van én meg dolgozok, így csak a hétvége lenne jó a találkozásokra, de nem.(hétköznap is megoldjuk, de nem túl kényelmes)

Ráadásul az összes barátomnak van most barátnője és ők meg végig dugják a hétvégéket,együtt vannak én meg ha akarok valamit ki kell szolgálnom magam.

De nem is csak az,hogy szexeljünk orrba-szájba, hanem szar egyedül lenni itthon és e mellé még jön a szexuális kielégíthetetlenségem is.

Az barátnőm anyját nem igazán kedvelem mert kicsit kétszínű így nem szívesen mennék velük, meg amúgy sem szeretek vásárolgatni ilyen rendszerességgel, de nem is ajánlotta fel,hogy menjek velük szóval ez nem opció.

Már a szakításon is gondolkoztam mert nekem ennél többre lenne szükségem mint amit a barátnőm nyújt.

A barátnőm véleménye,hogy nem csak a dugásról kell hogy szóljon a kapcsolat, de nem velem van a baj,hiszen éppen ma hogy 2 hete nem szexeltünk, tehát szerintem jogos ,hogy nem tetszik nekem ez így.


2014. szept. 12. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Nem csak arról kell szóljon, ez igaz, de ha két ember szereti egymást, akkor kívánja is egymást szüntelen, s igyekszik megoldani a sűrű találkozásokat. Az a véleményem, hogy sajnos nem vagy annyira fontos a barátnődnek, akit még az anyukája is befolyásol elég rendesen. Ha nem jó, üljetek le megbeszélni, és folytassátok külön utakon. :/
2014. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Probaljatok kompromiszumokat kotni! Egyebkent hany evesek vagytok?
2014. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fúha, 2 hete nincs szex és te már dobnád a barátnőd? Biztos nagyon szereted...
2014. szept. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!