Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a saját nemedhez vonzodnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a saját nemedhez vonzodnál, hogyan mondanád el a szüleidnek, hogyha tudod, hogy egyáltalán nem nézik jó szemmel az ilyesmit?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
sehogy...
2014. szept. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem mondanám el, megvárnám, míg kiderülne.
2014. szept. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

-Apa de meleg van itt.

-Fiam még nem is kapcsoltuk be a konvektort.

-De én vagyok az.

.....

piffpuff-dir-dur-csit-csat

2014. szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2014. szept. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és már az őrületbe kergetnek azzal, hogy állandóan kérdezik, hogy van-e már valami pasi a képben. Apám pedig nem tolerálja az ilyet, más dologgal kapcsolatban sem megértő, de amikor meglát egy meleg párt, vagy csak szóbakerül a téma akár a tv-ben, vagy bárhol, már szitkozódik és tökre elítéli.
2014. szept. 12. 15:32
 6/9 anonim ***** válasza:

nem mondtam el kiderült..

Nem akartak többé látni egyből költözhettem is a pasimhoz

Azóta anyum nagyjából megbékélt a helyzettel

2014. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok meleg, de nem mondnám el. (szüleim hozzáállása és elképzelése a dolgaimhoz - suli, munka, párkapcsolat, elköltözés...) Elején mindent megbeszéltem velük, most már csak bejelentem. Vagy elfogadják vagy nem, bánt, de nem érdekel.

Elköltöznék otthonról, aztán amikor találok egy komoly párt, akkor hazavinném és így tudnák meg. Ha utána kitagadnának nem érdekelne.

2014. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ha ez az én gyermekemmel történne én elfogadnám, segítenék neki, mert tudom, hogy nem tehet róla


de azt nem nézném jó szemmel, ha kamionon mutogatná magát tangában meg kifestve, meg minden jöttmentet lecumizna vagy kinyalna csak úgy..

2014. szept. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha így állna a helyzet, várnék a bejelentéssel, míg elköltözöm. Addig meg azt mondanám, hogy semmi komoly, sulira, munkára koncentrálok.
2014. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!