Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom mániája, hogy képeket küldjek magamról?

Figyelt kérdés

Egy fél éve kezdődött el körülbelül. A barátom megkért, hogy küldjek magamról neki egy fotót(nem aktot, hanem egy normál fényképet, szerintem ez egy természetes kérés volt a részéről).

Másnap megint kérte, hogy küldjek mégegyet. Én ennek örültem, hiszen nem találkozunk minden nap, és látni akar.

Sajnos nem vagyok valami fotogén, ezt többen tapasztalták már, nehéz rólam jó képet csinálni.

Nos, a barátom ezek után MINDEN NAP! kért rólam képet. ha feljöttem chatelni vele, mondhatni már az volt az első kérdése, hogy:" Kéééép???". Megkérdeztem, hogy minek kell ennyi, és a válasza az volt, hogy mert hogy legyen neki.

De mostmár minden nap ezzel "nyaggat", ha meg küldök neki, akkor meg olyan, mintha nem bírna megelégedni. Múltkoris küldtem neki kettőt, erre tovább nyaggat, hogy: "van még?". Megkérdeztem, hogy tényleg mire kell neki ennyi, erre viszont mondott egy gyenge kifogást.

Őszintén, normális ez? Tudom, ez legyen a legnagyobb problémám, de kicsit kezdem kellemetlenül érezni magam, mert örülök, ha egy hónapba egy jó képet sikerül magamról csinálni, és így, hogy nyaggat, általában elég rosszul érzem magam. Ha meg én kérek róla nem küld.:D


2014. szept. 12. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Kitapétázza velük a szobáját, teljesen megőrült és mániájává váltál. Egész nap bezárkózva ül a sötét szobájában gyertya fénynél és a kinyomtatott arcképeid ragasztja a plüss játékaira és teázik velük...néha orgiákat is rendeznek, olykor némelyiket megbünteti és késsel fejti le az arcképed, megdöfködi az arcod, de van ,hogy kinyomtatja A4-ban és kivágja a szemed ollóval és pillanatragasztóval magára tapasztja, beindítja a láncfűrészét és csak áll ott a tükör előtt és kacag...csak kacag és kacag!
2014. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezen szakadok,első!!! :-DDD
2014. szept. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
legközelebb ha megkérdezi hogy küldesz-e neki képet akkor mond meg neki hogy : https://www.youtube.com/watch?v=xoMgnJDXd3k :D
2014. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ezt...és végig kell néznie! :D

https://www.youtube.com/watch?v=fM42YTY62rA

2014. szept. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ott a pont!! :DDDD
2014. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet arra veri. Undorítóak.....


De lehet hogy csak össze akar állítani valamit. Mondjuk egy fotóalbumot, azokról a napokról is, amikor nem vagytok együtt, lehet közben magáról is csinál minden nap 1-1 képet, és egymás mellé teszi őket, hogy majd odaadja valamikor.

2014. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!