Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hétre mintha visszajött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hétre mintha visszajött volna a tűz, de most, hogy lediplomáltam, megint nem tudom, hogy mit akarok tőle. Nem érzem már azt, amit kellene. Nincs az a tűz, kémia. Mivel lehet visszahozni? Ötlet?

Figyelt kérdés
3,5 éves kapcsolat.

2014. szept. 12. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Semmivel en 5eve vagyok baratommal ,es 2eve nincs mar lang de szeretem es nem akarom elengedni.

De elobb benedvesek egy jokepu sractol mint elojatek kozbe a pasimtol.

Ez ilyen.

2014. szept. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
benzin?
2014. szept. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na ez az... nem nedvesedek, van kedvem a szexhez, de inkább csak kínlódás sokszor... :(
2014. szept. 12. 16:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazabol szerintem 2megoldas van.

1: Elhagyod ,es keresel mast(akivel lehet egy ido utan ugyan ez lesz)

2: Vele maradsz , de massal is lefekszel..tudom erkoltstelen nekem egyikhez se volt szivem tul. "Gyava" vagyok ezeket meglepni.

(Elso)

2014. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A nyáron volt egy kisebb kalandom, de a csókig nem akartam eljutni... de az az érzés... viszont a pasi egy nőcsábász volt, és az ilyen szövegekre sose buktam, de ez... uhhh...
2014. szept. 12. 16:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó a te kapcsolatodat hívják úgy, hogy halott kapcsolat vagyis egy kapcsolatban két ember akiket csak a megszokás tart össze. Megkönnyebülés lenne a szakítás, mert rosszabb együtt mint egyedül.
2014. szept. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ,egy srac egyutt dolgoztunk ott mar majdnen ott tartottam , hogy elmegyek vele tenyleg valahova de akkor tudtam hogy az agyaba kotok ki,szerencsere elutazott es nem jon vissza..azert hianyzik kicsi t :-)
2014. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Kedves 8. valaszolo .

En elmondtam neki mindent meg a munkatarsamat is.Azt is hogy volt ra kenyszerem , hogy megcsaljam mindent kitálaltam.És azt momdta nem akar elengedni ,hogy szeret stb..

Attol mert nem irtam le ,hogy megbeszeltem vele attol meg ugy van .Mellesleg ha a kerdezo kerdesere azt valadzoltam

Volna hogy : Jajjj ulj le es beszeljetek meg,semmire nem ment volna mert semmi nem valtozna mert az erzeseket attol meg nem lehet visszahozni mert az nem megbeszeles alapjan mukodik..

2014. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

he? mitől is lennék r...banc mert már nem vagyok szerelmes, viszont próbálok gondolkodni, és megmenteni a kapcsolatot?


szűz fiúka, ülj le, egyes. :D


igen, mondtam neki, tud róla... de ettől még semmi se változik. ő nagyon szeret, nem akar elveszíteni, én meg nem tudom, h mit is akarok.

2014. szept. 12. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!