Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért takarhatja el? Bőv. Lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért takarhatja el? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

A barátom eltakarja az álló szerszámat amikor csókolózunk. Miért? Már szeretkeztünk láttam már nem értem :/

Én 18 Ő 19


2014. szept. 12. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki szeretettel, hogy nincs rajta mit szégyellni:)
2014. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, a mai srácok-lányok elég furcsa, felforgatott értékrendet kapnak a testiségről. Miközben a sextingelés megy a neten, az életben minden porcikájukat és természetes testi reakciójukat takargatják, szégyellik. Mutogasd magad a neten, mutogasd magad az utcán kihívó öltözetben, de szégyelld a merevedésed még a párod előtt is, zuhanyozz alsógatyában a koleszban, és nehogy meztelenül strandolj! Ez van.
2014. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elkezdtem neki de közbe vágott és azt mondta haza kell mennie .

És most???

2014. szept. 12. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Megdugnálak helyette, hogy végre valakivel normálisan is szexelj, de nem hiszem, hogy szeretőt keresnél.
2014. szept. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
SZERETEM A BARÁTOM csak nem értem miért?!
2014. szept. 12. 17:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!