Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/ hölgyek! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/ hölgyek! Szerintetek mi a legromantikusabb?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel (19) ma lettünk 2evesek és szeretném meglepni valamivel ami eltér az átlagos rózsa-csoki kombinációtól. Hova vigyem vagy mit csináljak neki? Tipp, javaslat, bármi?
2014. szept. 12. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Piknik :)) bekötöd a szemét, előre 'megterítesz' valahol és odaviszed..na ilyen csak a mesékben van
2014. szept. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
süss vmit, a kedvenc állata plüssben, vidd el margit szigetre, v cukrászdába v egy bögre monsjuk közös képetekkel v ilyen fénykép bekereteztetve v nemtom megy-e még az óriás kerék itt bp-en (már ha pesti vagy) v állatkert (vidámparkkal nagyonnjóó) remélem tudtam segíteni vmelyikkel ;)
2014. szept. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szamomra a legromantikusabb az elmult 2 ev 5 honapban ez a ketto volt:

Egy gyertyakbol keszult szivecske benne egy plussel es egy aranyos levellel :)

A masik hogy lekestuk a buszt mert vett nekem viragot ezert setalva indultunk haza eleredt az eso mikor mar szakadt elhjzta a fejem felol az ernyot es megcsokolt :)

2014. szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Főzz neki valami finom vacsit. Ez szerintem nagyon romantikus.
2014. szept. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzaszolasat!:)
2014. szept. 13. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!