Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan piszkál, ha aztmondom, hogy éhes vagyok. Nem vagyok kövér, de mégis bunkó velem ilyenkor. Miért?

Figyelt kérdés

Elkezdtünk egy kisebb életmód váltást augusztusban a párommal,viszont nem élünk együtt, én a szüleimmel élek, és így egy kicsit nehezebb betartanom az étrendbeli változtatásokat. Ő nagyobb izmokat szeretne, így igazából sokszor annyit ehet amennyit csak akar, mert a semmiből nem lehet izmot építeni. Nekem viszont vett edzéshez való zsírégető tablettát. Elkezdtem edzeni is rendesen, mert kövér az nem vagyok, mégis egy kicsit kell formálnom valamit az alakomon.

Viszont a kaja amit meg tudok enni a legtöbbször nem rajtam múlik, hanem a szüleimen, hogy mit vesznek itthonra, és ők nem azok az emberek akik annyria foglalkoznának a "különleges igényeimmel" mint a barna kenyér vagy hogy legyen itthon zsiron meg kolbászon kívül zöldség is..

Éppen ezért sokszor alig eszek, mert nincs sok saját pénzem amiből tudok magamnak vásárolni, így kevés dolgot tudok venni magamnak.

Ma már annyira éhes voltam, mert napok óta alig ettem valamit is, hogy hazajöttem, és elkezdtem "zabálni"... Már amennyire lehet összeszűkült gyomorral. Aztán elmeséltem a barátomnak, ő meg leb_szott, hogy ne egyek ennyit, mert különben semmi nem fog változni a kinézetemen. Amikor meg mondtam neki, hogy a szüleim miatt nem tudok rendszeresen és normálisan enni, akkor meg elkezdett kötekedni, hogy ő egyáltalán nem tehet arról, hogy mi van itthon nekem ennivaló, vagy mit vesznek anyáék...

Egy kicsi megértést vártam volna tőle, vagy ötletet, hogy mit csináljak magamnak enni, vagy akármi, de nem azt, hogy szinte sz_rik rá, hogy mi van velem, és még piszkál is... Néhány hete együtt reggeliztünk, megevett kb 8 tojásból rántottát, aztán meg elkezdett beszólogatni, hogy ha diétázok akkor miért ettem meg 3 kiflit...

Már bűntudatom van az evéstől, bármit is eszek, rosszul érzem magam tőle, és már alig van pár dolog amit a barátomnak el tudok mesélni, mert minden apróságba beleköt...

Amúgy 3 éve vagyunk együtt, de nyár eleje óta külföldön dolgozik, és kéthetente találkozunk csak, amúgy neten beszélünk..

én 18 F22


2014. szept. 12. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
a könyvet nem fogom kiolvasni, mert utána csak a csekket kapompostán
2014. szept. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Csak nekem jön az le, hogy idegbeteg idióták vagytok, ráadásul nagyon fiatalok?! SZánalom, mik vannak...
2014. szept. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
ti tényleg iq lightok vagytok ha edzetek nem tudjátok hogy ehetsz bármit csak utána le kell dolgozni én is gyúrok jó ideje és megeszek mindent sőt gyurás előtt bevágok pár zsíros kenyeret hogy legyen energiám
2014. szept. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem a kajával van a gond,hanem a kapcsolatoddal ....
2014. szept. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minek mondod el neki, hogy "zabálsz"? Ha 2 hetente találkoztok, bőven lenne más témátok is.

Ha kérdez valamit erről, "Jól haladok", kész, pont. Nem kell túl ragozni.


Mellesleg hasonló helyzetben voltam én is ennyi idősen.

Fogynom kellett volna a versenysúly miatt. Anyámék meg csak a fehér kenyeret, meg a tésztát ismerték.

Én azt csináltam, hogy a kenyeret csak pirítva ettem meg. Este 6 után már egyáltalán nem ettem. Max egy pár szelet parizelt, ha már nagyon éhes voltam.

A szalonna magában nem is vészes. Inkább a cukor, meg a kenyér az.

Meg lehet ezt oldani, csak nehezebben.

(Vegyél pezsi tabis vitaminokat, hogy pótold egy kicsit a vitaminokat és az ásványi anyagokat. Azok nem drágák.)

És a helyedben elkísérném a szüleimet vásárolni, hát ha rá lehet beszélni őket több növényi eredetű kajára.

2014. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a büdös sz@r moslék pasid anorexiába fog hajszolni téged Mi kell neki? Te, vagy egy álomkép? Neked megér ennyi megaláztatást? Mert ha igen akkor mélységesen buta vagy és nem érdemelsz jobbat csak egy ilyen szemét állatot
2014. szept. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Réegen mit ettek a munkásemberek?? Meg a Parasztemberek? akik Dolgoztak is keményen és nem voltak elhízva? Szalonnát Füstölt Szalonnát, Kolbászt, Hozzá 2-3 szelet kenyeret, egy kis savanyúsággal pl. uborkával. nagyon jó. ÉS nem híztak el.. mert mellette fizikai munkát végeztek.. Elmondanám nektek a szalonna, a marhahús, csirke, kolbász stb ezek a legegészségesebb kaják,, nem a mindenféle agyon tartosított felvágottak meg élelmiszerek, pláne ne is beszéljünk inkább zsirégető tablettákról..
2014. szept. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!