Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet megbízni a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet megbízni a mai lányokban?

Figyelt kérdés

Annyira mások ezek a mai lányok,mint régebben. meg amiket idősebbekktől hallottam.

Már csak a bulizás csavargás érdekli őket csak meg a kalandok.

Megismerkedtem egy lánnyal aki 18 éves nyáron,én 25 vagyok. lassan 3 hónapja vagyok vele. de nem tudom sajnos azt mondani,hogy maximálisan bízom benne,pedig próbálok. Mert havonta gyakran elmegy bulizni,csavarogni a barátnőivel. És mindig mesél valami sztorit,hogy a barátnőinek összejöttek csávók,de neki nem,mert sose csalna meg engem,és szeret. egyszer már szakítottunk,mert azt mondta,hogy nem bízok benne,és így nincs értelme,sokszor leültünk beszélgetni erről,és a szemembe mondta,hogy szeret,és sose csalna meg. én ezt el is hiszem neki,de már adott rá okot,hogy gyanakodjak a szülinapját a barátnőjével töltötte mert én dolgoztam,és a lány munkatársai is ott voltak,két srác. ezt azóta megbeszéltük,de mindig van valami ami zavar engem. hogyan lehet meggyőződni arról,hogy igazat mond teljes mértékben? mert az is lehet,hogy én vagyok bizalmatlan vele,vagy az is,hogy jól hazudik.


2014. szept. 12. 18:37
1 2
 1/20 anonim válasza:
5%
100%-ig biztos lehetsz benne,hogy megcsalt már nem egyszer.
2014. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
mint egy veszett kutyában.
2014. szept. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Lánytól függ, van, akiben meg lehet bízni, van, akiben nem.

Ezt a lányt neked kell ismerned annyira, hogy el tudd róla dönteni. Habár 3 hónap nem nagy idő...

2014. szept. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el, hogy a nem bulizós csajokba is csak óvatosan lehet megbízni. A hosszú kapcsolat titka a rendszeres ellenőrzés (igaz ez, baráti, munkatársi, szerelmi kapcsolatokra is)
2014. szept. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

van akiben lehet és van akiben meg nem

te ismered, neked kéne tudni hogy ő milyen

de ha túl bizalmatlan vagy pedig nem lenne rá okod, az tényleg lehet szakító ok

2014. szept. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
akkor miért van velem,ha megcsal folyamatosan?
2014. szept. 12. 18:42
 7/20 anonim ***** válasza:

Kikérem magamnak ne általánosits 18 vagyok és nem nagyon szeretek bulizni csavarogni. Még vannak normalisak csak kevés :'D

Az lenne a legjobb ha egyszer kilesnéd hogy mit csinál mikor bulizik akkor kiderülne minden. Mert igy vádaskodni nem valami jó.

2014. szept. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én pl nem vagyok ri.anc, tisztelem a másikat, úgyhogy vannak olyanok akikben meg lehet bízni. :)
2014. szept. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

kedves 6os, én nem vagyok az (és ismerek olyanokat akiket szintén nem lehetne a legnagyobb rosszindulattal se k.rvának vagy ribinek nevezni)

máris kiderült hogy tévedsz és igenis van kivétel :)

2014. szept. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
"A hosszú kapcsolat titka a rendszeres ellenőrzés" - tényleg? Akkor te poloskát is állítasz a párodra?
2014. szept. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!