Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kérdezi folyton, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezi folyton, h éreztem-e már így?

Figyelt kérdés

Néhány hete járok a fiúval, oda vagyok érte, de nem mondom neki, inkább csak éreztetem (odabújásokkal, csókokkal, a nézésemmel, stb). Ő egy ideig mondogatta, h egyre inkább kedvel, belémszeretett, stb, aztán leállt vele - talán mert én nem adtam semmiféle verbális visszajelzést. Már legalább háromszor volt, h egy-egy olyan "mélyen egymás szemébe nézés" után megkérdezte, éreztem-e már így valaki iránt?. Miért kérdezgeti ezt? Sosem válaszolok rá, mert annyira nem vagyok oda érte (még), mint az előző páromért és nem szeretném megbántani ezzel.

20/L


2014. szept. 12. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
nyilván azért kérdezi, mert azt a választ várja, hogy nem soha nem voltál még ennyire oda senkiért!
2014. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak szimplán érdekli.
2014. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az is lehet, hogy nem tiszta abban hogy igazán szereted. Én is így vagyok a pasimmal: Mindig mikor elbeszélgetünk megkérdi, hogy még éreztem-e valaki iránt szerelemmel, csomó kérdést tesz fel a volt pasiimról... Ilyenkor őszinte kell lenni, és el kell mondani, hogy volt már az életedben olyan fiú akit jobban szerettél nála. Szerintem megértené, ha szeret téged. A kérdés az, hogy az előző párodat még mindig szereted??? Ha igen akkor is el kell mondanod neki. Mégis milyen fiú az aki nem érti meg a szerelme érzéseit... És főleg ha csak néhány hete jártok, őszinték kell legyetek egymással ahhoz hogy egy tartós kapcsolatotok legyen. A bizalom az alap egy kapcsolatban! Remélem segítettem! :) (Ha több kérdésed van, írj priviben)
2014. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!