Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz ebből kapcsolat? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ebből kapcsolat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

2 hónapja írogatok egy lánnyal, napi szinten, egyre többet. A szomszédban lakik, 33 éves és együtt él valakivel. Nagyon konzervatív, a kapcsolatáról semmit nem tudok szinte, mert nem ír róla. De minden nap órákat írunk, mostanában egyre többet összefutunk, de semmi nem történt még, csak érezni, hogy kedvel velem lenni, jól érzi magát. Ő ismeri az érzéseimet, mert elmondtam már régebben, hogy nagyon kedvelem. Ő nem beszél az Övéről.

Nem akarom sürgetni, már többször abba akartuk hagyni az írást, de egyszer sem sikerült, sőt egyre többet.

Várjak még, lassan, biztosan haladjak, vagy mit csináljak?

Mert már egyre nehezebb...

Rákérdezni nem akarok, pedig az lenne a legegyszerűbb.

Azt gondolom, hogy idő kell neki, hogy jobban megismerjen.

Hogyan vezethetném rá finoman a dologra?


2014. szept. 12. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Lesz, csak ne idegeskedj.
2014. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem lett semmi, így több mint 4 hónap után még mindig írogatunk. Kevesebbet mint az elején, de nem akarja abbahagyni.

Én meg nem bírom már ezt, ő marad a párjával, nem értem miért nem tud leállni. Én szeretem őt, tudja is, ő is bevallotta, hogy vannak érzései, és mégis ott marad.

Az a legszörnyűbb, hogy szomszéd, és szinte naponta látom.

Hogyan tudnék ennek véget vetni, valamilyen formában?

2014. dec. 7. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor az van, hogy tőled megkapja a törődést a párjától meg a testiséget. Azért írkál meg mindig veled, mert egy lelki támasz vagy, esetleg lelki szemetes. Ez most azért dúrva, mert tudja, hogy te nem vagy közömbös iránta. Ez téged csak szivat és kihasznál. Mondd csak meg neki ezt, amit leírtam és azt is, hogy neked ez mostmár nem kell. Egy kis idő után valószínűleg keresni fog, de szerintem anyagiak is meg erkölcs is lehet amögött, hogy ez eddig így ment. Haver, hagyd ezt, tényleg kihasznál.... én tiltanám, de megírnám a szándékom és azt is, ha akar beszélni, akkor majd átjön.
2014. dec. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazad lehet dolgokban...

Tegnap mondtam neki (kb. huszadjára), hogy én befejeztem. Felhívott, és mondta, hogy ő nem tudja abbahagyni, hogy ne írjon.

Sajnos együtt járunk tanfolyamra, heti 4 nap, kéthetente. Így még rosszabb...

2014. dec. 8. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Legyél büszke most az egyszer és szedd össze magad. Egy kis határozottságot. Lehet nem jön veled össze, szerintem jobb lesz úgy is, mint a mostani csicska állapot. Az nem jó, hogy sokadjara mondod neki, mert már nem vesz komolyoan.

És milenne, ha ezen a tanfolyamon haza felé mondjuk lekapnád? Elvileg engedné nem?

2014. dec. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!