Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose tetszem azoknak akik nekem tetszenek, miért?

Figyelt kérdés

Nos tudom, hogy számtalan ember szenved abban, hogy viszonzatlan a szerelme, ezzel tisztában vagyok.

De a következő a helyzet:

Abba a gimibe, ahova jártam, az utolsó évben jött pár "menő" és népszerű csaj, akik BÁRKIT megkaphattak. Tényleg bárkit. Az intelligens fiúktól át a "menőkig", a "Páwákig", a jól tanulósokig szinte tényleg mindenkit megkaphattak. Elég könnyűvérűnek tartották őket az emberek(elsősorban a lányok), a fiúk mégis hosszú kapcsolatra vágytak tőlük.

Azóta megnéztem az iskolát, és tényleg, hiába nem szépek a lányok, a 70%-ukban van valami olyan, amitől szinte AKÁRKIT megkaphatnak. Nos, én nem tartozom ezen lányok közé. Az egyik legjobb tanuló voltam, a barátaim szerint vicces, intelligens, mosolygós, mégse sikerül pasiznom, sőt!! Inkább nevetnek rajtam, kigúnyolnak, és csak a barátnőimet veszik észre. Kikértem lányok és fiúk véleményét egyaránt, és nem tartanak csúnyának. Teszek a külsőmért-előnyös ruhákat hordok, nem zsíros a hajam, sminkelek, tornázom, szóval nem hanyagolom el magamat. Ennek ellenére akik nekem tetszenek, azoknak sose kellek.

Ráadásul nem lehet azt mondani, hogy nagy igényeim vannak, mert nem a legmenőbb "páwák" és társaik tetszenek meg nekem. AMikor meg hallom, hogy a barátnőimnek mennyien udvarolnak, féltékeny vagyok.

Volt valaki így? Ez változni fog a jövőben? (19/L).


2014. szept. 12. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is mindig olyan csajoknak jöttem be, akik nekem nem. Nekem sincsenek nagy igényeim, a teljesen átlagos lányok tetszenek. 18/f
2014. szept. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
elnyomnak a nagy csajok :D majd ha csak te maradsz,változni fog.
2014. szept. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Döntsd el hogy Neked ki szimpatikus és próbálj meg beszélni vele legyél vele kedves mosolygós és akkor vennie kell a lapot
2014. szept. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nos, volt már olyan, de nem is nagyon érdeklik, ha beszélek hozzájuk, hiszen nálam sokkal jobb csajok is vannak ott, akik elveszik a figyelmüket.

Volt már olyan, hogy nem voltak velem szép lányok, barátnők, akkor igenis megnéztek, de oda jönni hozzám sose jönnek, semmi ilyesmi, még a beszélgetés se megy velük.

Nem bántásból, de még egy elég duci barátnőmhöz is közeledtek a fiúk testileg is! Nos, nekem semmi ilyen sztorim, csak a szürke kisegérség.:D

2014. szept. 12. 23:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a gond ,hogy a legtöbb csaj aki bejön az mind foglalt és az ember ebből indul ki. Jól nézel ki = foglalt .. de ha gondolod udvarolok neked :D
2014. szept. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kérdésed azzal zártad, vajon változni fog-e mindez a jövőben, így kezdem a megnyugtatással, IGEN. :-)


Az, hogy egy lány mennyire tud minket érdekelni vagy megfogni, részben azon is múlik, mennyire veszi az apró jeleket és gesztusokat. Lehet rengeteg olyan fiú/férfi lenne a közeledben, aki igenis nyitna veled egy komolyabb párkapcsolatra, szívesen hívna el téged randevúra, de egyszerűen csak figyelmetlen vagy észre is venni ezt. Kizárt dolog, hogy ne lenne olyan aki már próbált szemkontaktust venni fel veled, aki ott nyüzsögne vagy próbálkozna nálad. Szemezz többet, figyeld kinek az érdeklődését kelted fel. A szürke "kisegerekkel" pedig semmi baj nincs, nem mindannyian vágyunk affektáló, beképzelt lányokra, lesz olyan akinek pont te leszel a főnyeremény.


Amúgy a köztes hozzászólásaid alapján te is "kisregényes" típus lehetsz. :D

2014. szept. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha olvasod még, nekem írhatsz nyugodtan, 21/F :)
2014. szept. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!