Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fog menni a távkapcsolat egy évig?

Figyelt kérdés
Külföldön nyaraltam 3 hónapig a tesvéremnél, és megismertem egy srácot..minden egyszerűen tökéletes vele. És most jöttem haza egy hete, azóta mondja, hogy nagyon hiányzok neki, és ma megkérdezte, hogyha fogadom-e télen.. nagyon meglepődtem rajta, nekem ez arra utal, hogy komolyan gondolja. amúgy olyan volt eddig a gyerek, hogy mindent megdugott volna ami mozog, s kérdeztem is tőle, hogy akkor most "megvárjuk" egymást? és egyből az volt rá a válasza, hogy igen, érted megérné. nekem is nagyon különleges, rengeteg dolgot tanultam tőle ilyen kevés idő alatt, s nem szeretném elveszíteni. úgy voltam vele, hogy nem is érdekelne, hogyha mással lenne az egy év alatt, mert tudom, hogy amikor visszamegyek (oda akarok menni dolgozni jövőben), akkor én leszek neki..nem is akarom nagyon beleélni magam, meg nagyon elvesztettem a bizalmam az emberekbe, de viszont tőle nagyon meglepőek ezek a dolgok..jó értelembe.:) kicsit zavarosak a gondolataim azt hiszem, de azért írom ki a kérdést, mert szeretném tudni, hogy ti mit gondoltok, mint kívűlállók? mert a családom s a barátok imádják a helyzetet, és én is..nem is tudom miért félek ennyire a csalódástól..azt hiszem a világ a hibás érte. régebb miért volt egyszerűbb együtt maradni az embereknek, ha szerették egymást?
2014. szept. 12. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,biztos :)
2014. szept. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebből házasság lesz:D Sok boldogságot Nektek:)
2014. szept. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
wooow, ezt most komolyan írtad, vagy csak olyan "beszólás" szerűség volt? egész jól esett amúgy. :o3
2014. szept. 13. 22:30
 4/4 anonim ***** válasza:
3 Komolyan irtam:) Igy szokott kezdődni az esküvőhöz vezető út amiklor a nőci elveszti a fejét és a drága szabadságát feladja, hogy "rabszolgálhasson":D
2014. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!