Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet még ebből? Távkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet még ebből? Távkapcsolat? Megéri?

Figyelt kérdés
Szóval..a sztori az hogy idén május végén egy buliban megismertem egy francia srácot. Csak a keresztnevét tudtuk egymásnak, vezetéknevet nem mondtam. Aztán este elbúcsúztunk elkísért a buszig és ennyi. És 2 napra rá, valahogyan megtalált facebokon és május vége óta azóta mindennap beszélgetünk. Volt még a nyáron egyszer Magyarországon, akkor találkoztunk is..:) egyszerűen úgyérzem kezd nekem fontos lenni, hiányzik ha véletlenül egy nap nem beszélünk. Csak sajna majdnem 2000km-re van tőlem, és tudom hogy emiatt nem működne. De tényleg kezdem megszeretni.

2014. szept. 13. 01:21
 1/4 anonim ***** válasza:
a barátom messzebb él tőlem, mint tőled a francia srác. ha szereted, működni fog, de rengeteg nehézség van benne.
2014. szept. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 viktorvarga ***** válasza:
ha mint távkapcs müködni nemfog.de!ha gyors leszülsz neki elköltözöl st stropezbe...
2014. szept. 13. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a parommal majdnem ket es fel eve elunk tavkapcsolatban es 2700km a tav. Ha igazan passzoltok tehat van kozos ugyanakkor kiegeszititek egymast n azt mondom menni fog. De tapasztalatbol tudom milyen kegyetlen bir lenni a tav ugyhogy csak akkor vagjatok bele ha tenyleg szeretitek egymast :) sok sikert kivanok nektek! :)
2014. szept. 13. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha szereted, és ő is szeret téged, akkor megéri, sőt mindent megér, csak jól beszéld a francia nyelvet.
2014. szept. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!