Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbeszéltük, hogy várunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltük, hogy várunk a szexxel, mégis megtörtént. Jogosan érzem úgy hogy a barátom visszaélt a helyzettel?

Figyelt kérdés

15 évesek vagyunk. 1 éve vagyunk együtt. Ő már nagyon szeretett volna velem lenni, de én még túl fiatalnak éreztem magam ehhez, és kértem hogy várjunk. Nagy nehezen belement.

Az egyik barátunknak volt szülinapi bulija, ahová elmentünk együtt. Én elég sokat ittam, amit azóta már nagyon bánok, és az egyik hálószobába vitt, ahol vetkőztetni meg csókolgatni kezdett. Szóval megtörtént a dolog.


A barátnőim hülyének tartanak mert elmondtam nekik hogy megbántam, nem kellett volna innom, tudom hogy hibás vagyok, de úgy érzem kihasználta a helyzetet a barátom, és szakításra is gondoltam. Szerintük már régen meg kellett volna tennem és nincs ebben semmi rossz. (Egyikük sem szűz már). Nekik van igazuk?


Anyukámnak félve elmondtam a dolgot, azt vártam, hogy segít, megmondja igazak e az érzéseim, vagy tévedek, de felpofozott kétszer is, hogy r..banckodtam. Ennyi volt a reakciója, és azt kiabálta hogy magamnak köszönhetem.


Nem tudom már mit gondoljak:(


2014. szept. 13. 03:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Szakíts a sráccal!
2014. szept. 13. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 viktorvarga ***** válasza:
63%
hányszor megfognak még du gni mikor beleszel b aszva..huhuuu.
2014. szept. 13. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy te se voltál ártatlan az ügyben, ezt el is ismered, de egyértelműen kihasználta a helyzetet a pasid. Én lapátra tenném a helyedben.


Amúgy anyádnak is lekevernék pár emberes pofont. Milyen anya az ilyen???

2014. szept. 13. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"Az egyik barátunknak volt szülinapi bulija, ahová elmentünk együtt. Én elég sokat ittam, amit azóta már nagyon bánok, és az egyik hálószobába vitt, ahol vetkőztetni meg csókolgatni kezdett. Szóval megtörtént a dolog."


Ha ez azt jelenti, hogy annyit ittál, ami gátolt a valós beleegyezésen alapuló, kölcsönösen kívánt szexben, akkor a barátod megerőszakolt. Ezt nem lehet hova ragozni. Ha viszont az ivást csak mint mentség hozod fel, és a kezdeti vonakodás és utólagos megbánás ellenére ott, akkor az alkohol hatása alatt voltál annyira felszabadult, hogy te is kívántad az együttlétet, akkor viszont a lehető legaljasabb dolog egy később megbánt könnyelmű együttlétet kizárólag az alkoholra fogni.


Az erőszak ugyanis nem játék, tehát akármilyen nehéz és lelkileg megterhelő is, vegyél egy mély levegőt, gondold át mi történt. Ahhoz, hogy akár mi, akár más tényleg sztereotípiáktól mentes, jogos véleményt alkosson, azt akármilyen nehéz is erről beszélned, de tudnunk kellene, mit értesz az alatt, hogy "Szóval megtörtént a dolog".


Másként semmi mást nem fog szülni ez, mint szélsőséges kliséket, és egyik sem kevésbé ostoba megnyilvánulás a másiknál.

Vagy jön majd a "minek öltözött úgy és kellette magát" és a "sok disznó férfi mentegeti az erőszaktevőt".


Ez pedig nem használ. Tudom, hogy mindkét lehetőség rossz, és szégyelled.

De pusztán abból, hogy milyen szavakat használtál, és hogy szimpatikus vagy, még nem ítélkezhetünk.

Tehát gondold át... sokat ittál úgy, hogy olyanban vettél önként részt, amiben gátlások mellett nem mernél?

Vagy sokat ittál úgy, hogy nem voltál tudatodnál az önálló döntéshez, és megerőszakoltak téged?



26/F

2014. szept. 13. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
Simán megálllja a nemi erőszak esetét, ha tudod bizonyítani.
2014. szept. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Jól beszélnek az előzők, ha magatehetetlen voltál, akkor ez nemi erőszak.


Azt viszont bizonyítani kell, és mivel több embernek meséltél már erről, (és nem úgy, hogy magatehetetlen lettél volna) így erre elég csekély az esély. Gyakorlatilag nulla.


Ha viszont nem voltál magatehetetlen, max spicces, oldottabb az alkoholtól, akkor itt csakis a saját fejedet verheted a falba, mert egyszerűen elkapott a hév, irányítottak a hormonok.

Tökéletesen igaza van édesanyádnak abban, hogy ezt, magadnak köszönheted.

2014. szept. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%

Semmit, ismétlem: semmit sem kell szégyellned.

Igen, ittatok - benned is, benne is oldódtak a gátlások (milyen erőszakról beszéltek gyerekek? WTF??)


Nem, ne szakíts vele - beszéljétek meg, hogy ez van, megtörtént, Te nem így szeretted volna - egy őszinte beszélgetés sokat segíthet.

Anyukád meg csak félt Téged, azért viselkedett így.

2014. szept. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Igen, visszaélt a helyzettel, de azért te meg csak széttetted a lábad neki.

Anyád meg egy tapló. Az jobb lett volna neki, ha mindent eltitkolsz előle? Különben is, 15 évesen már sokan nem szüzek.

2014. szept. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%
Olyan opcio nincs, hogy anyukad bortonbe kerul, teged pedig egy normalis no nevel fel?
2014. szept. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

Teljesen jogos. Ittas emberrel szexuális viszonyt létesíteni szexuális zaklatásnak minősül, amennyiben a másik fél nem tud, vagy annak nincs lehetősége ellenkezni.

Nincs igaza a barátaidnak. A te érzéseid jogosak, az ő szexuális életük semmiylen kapcsolatban nem áll a tiédhez, ha te emiatt roszsul érzed magad, ha csalódott vagy, és úgy érzed, kihasználtak, arra minden jogod megvan, és NE hagyd, hogy bárki más elhitesse veled az ellenkezőjét.

Ha úgy érzed, emiatt szakítani akarsz a barátoddal, szakíts. Én is szakítanék a helyedben. Részeg emberrel NEM FEKSZÜNK LE. Ez alapszabály.

Anyukád pedig szörnyen rosszul reagálta le a helyzetet. Nagyon káros az, ahogy kezelte a dolgot, ugyanis te nem csináltál semmit. Nagyon sajnálom, hogy a saját anyád nem áll ki melletted.

2014. szept. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!