Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk és férfiak, ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és férfiak, ti mennyire vagytok hajlamosak túlzásba vinni az alkalmazkodást, milyen gyakran találjátok magatokat egyenlőtlen hozzáállásban?

Figyelt kérdés

Lesznek majd, akik beszólnak és lepapucsoznak, de anonim oldal, őszintén. Én utóbbi időben sokszor esem ebbe a hibába, és nagyon zavar amiért képtelen vagyok tanulni a sorozatos hibámból. Kellene kompromisszum, de ha egyszer megnyílok egy lánynak, túl könnyen adom magam, tálcán nyújtom az érzéseim és onnan már nem becsüli meg. :(


Ti?


2014. szept. 13. 05:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Na most a megnyílásnak, meg a megbecsülésnek mi köze az alkalmazkodáshoz?


Gondolom hogy miről beszélsz, (remélem) de azt nem alkalmazkodásnak hívják, hanem alárendeltségnek. AZ alkalmazkodás más téma.

2014. szept. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem értem hol látsz ellentmondást, írtam, hogy túlzásba viszem, és ha az alkalmazkodás szélsőségbe hajlik, akkor az alárendeltséggé válik, ez egyértelmű. Annak a fokozása, annak a véglete.


Az összefüggés pedig az ok-okozatban van. Mikor eljutunk arra a pontra, ahol megnyílok és közel engedek magamhoz egy lányt, olyankor fokozatosan kezdem túlzásba vinni ezt az alkalmazkodást. Ez váltja ki belőlem.


Amíg az elején vagyunk és még ismerkedünk, addig minden rendben megy, érzem hol van az az egészséges egyensúly, ami mellett mindketten egyformán dolgozunk meg a kapcsolatért. Azonban lassan érezni kezdek iránta, és "elengedem magam", és máris mindent engedek vagy elnézek, mindenben megértővé válok. Boldoggá akarom őt tenni, az meg kiskutya ragaszkodássá válik. Ezzel pedig nem csak elkényeztetem, de ki is vonom azt, amitől meglenne számára a másik megszerzésének izgalma, a küzdés amitől megbecsülné. Tényleg tálcán adom magam, és ezt már baromira unom.


Olyan, mintha a szerelemtől sebezhetővé válnék, de legalább is hülyévé.

Mert előtte és később utána pontosan tudom, hol hibázok, mégis ismétlem.

2014. szept. 13. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!