Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal lányok és érett nők/höl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok és érett nők/hölgyek nálatok miért kizáró ok egy kapcsolatban az ha valaki férfi létére totál antialkoholista és nem bulizós? Ez alapján döntitek el, hogy létesítsetek-e kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva ez engem dühvel tölt el és határozottan felháborít. Ma valakit ezekért bélyegeztek meg. Miért kell ez egy kapcsolathoz? Nem akartok unalmas férfival együtt lenni? Nyilván az sokkal érdekesebb, aki mindezeket csinálja. Ettől függ aztán minden valószínűleg. Elnézést ha durván vagy dühvel átitatottan gördültek volna ki belőlem ezek a sorok, de valóban nem igazán értem a mai lányokat, sem az érettebbeket.
2014. szept. 13. 10:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Szia :) Megnyugtatlak, van még olyan lány a világon, aki nem szereti az olyan fiúkat, akik isznak, buliznak... Én személy szerint semmibe nézem őket. Úgy gondolom, hogy ezek a fiúk/férfiak egyáltalán nem izgalmasak, sokkal inkább nincsenek felkészülve az életre, éretlenek és egyáltalán nem veszik komolyan a kapcsolatokat. Én 18 éves vagyok, fél éve vagyok együtt a párommal aki szintén 18 éves, és életében összesen kb 3szor ivott alkoholt és 2szer volt discoban. Mégis egyszerűen imádom őt! Egyáltalán nem unalmas Vele, még soha életemben nem találkoztam ilyen fiúval. Néha elszoktunk járni moziba, pizzázni, és a bulizásmentes élet ellenére tökéletesen jól érzem magam Vele. :)
2014. szept. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nőben vagyok ugyanilyen és megkaptam már, hogy minek élek, milyen unalmas vagyok, mikor nem iszom, nem dohányzom, nem bulizom és még kávézni sem kávézom. Mondjuk helyette kocogni járok és biciklizni hol egyedül, hol a gyermekemmel, no meg kirándulni és túrázni, tehát nem kizáró ok mindenkinél csak úgy kb. 70-80%-nál, de hinni kell benne, hogy mindenki megtalálja a hozzáillő párját, tehát te is meg fogod. Dühöngeni felesleges, mert megváltani a világot úgy sem fogod tudni. 32N
2014. szept. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hűha, kíváncsi vagyok, ezt hol olvastad. Vagy hallottad valahol?

Az a lány, aki bulizós, nyilván olyat keres, aki hozzá hasonló, ezért szerintem ne legyél dühös.

Bevallom, nem vagyok antialkoholista és szeretem a társaságot, de én se az alapján válogattam, hogy kinek van nagyobb "huzatja" vagy hány estét tölt el házon kívül. Persze fontos szempont volt, hogy ne legyen unalmas, de szerintem ezt nem a véralkoholszint határozza meg. Az én barátom például egyáltalán nem "anti", de ritkán iszik, akkor se túl sokat, ezzel együtt szeret szociális életet élni és nyitott, érdeklődő ember.

Bevallom, én a kérdés apropóját nem értem. Szóval nyugi. :)

2014. szept. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Engem a végzettségem és ambícióim miatt érnek ilyesmik, én gonosz feminista nőszemély meg merem tenni, hogy önállóan megállok a lábamon és nem szorulok senki támogatására, mit képzelek hogy egyenrangú kapcsolatot szeretnék...

Szóval röhej, amiért megdolgoztam kemény munkával és én kis naiv még jó pontnak is gondoltam, hogy nem akarok senkit lehúzni az párkeresésnél hátrány. Nem tudom mit gondoljak erről a világról, tényleg nem.


A kérdésedhez állva én se vagyok kimondottan bulizós, de néha-néha belefér egy görbe este csak nálam ez koncerteket meg kocsmát jelent a mai modern szórakozó helyek vonaglós zenéjétől a hideg kiráz. Az alkohol meg jó csak nem kell túlzásba esni vele. Ha valaki nem él velük ok, csak ne szólja le azokat akik nem így gondolják akkor nincs ezzel semmi probléma.


Én amúgy a mai pasikat nem értem, olyan bőszen bizonygatják szóban a férfiasságukat meg hogy ők ekkor alfák eeeeenyi önbizalommal, de tenni semmiért nem hajlandóak, a tiszteletet ellenben elvárják úgy, hogy ők képtelenek a kimutatására. Úgy nagy összességében ezt tapasztalom, nem mondom hogy nincs kivétel mert van, ők jó haverjaim, barátaim néhány még a kollégáim közt is akad és nem akarom és csak a pasikra kihegyezni mert van azért a csajokkal is elég gond, csak az én nézőpontomból ők irrelevánsak.

2014. szept. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Barátaim szokták mondani, hogy ez is egyfajta szélsőség. Az egyik szélsőség az alkoholizmus, a másik a totál antialkoholizmus. Mélységesen nem értek egyet, de megértem ha van aki így fogja fel. Sőt. Ha valakinek úgy jó és elviselhető az élet, hogy minden nap kis mennyiséget igyon, így elkerülve a feszültséget azt is megértem. Senkit nem nézek le ezért az biztos, visszafelé is ugyanezt várom. Voltam már kapcsolatban és ott is okozott ez gondot. Barátnőm hívott vizipipázni én kapásból visszautasítottam. Tudom mit gondoltok. Menjek inkább templomba és ott keressek magamnak valakit vagy szektáknál. Ilyet is visszahallottam már.

A nem járok bulizni nálam a diszkók kizárását jelenti. Finoman szólva nem vagyok az a karakter. Koncert egy kávézóban, igényes classic rock, jazz, blues, soul, chanson, világzene, folklór azonban jöhet bármikor és bármilyen mennyiségben. Itt is bejön ugyanaz a probléma. Nem értik valaki hogy tud ilyeneket hallgatni. Mit csináljunk? Ilyen vagyok és hogy rontsam a rólam kialakult lehet nem valós képet még nem is szeretnék változni.

2014. szept. 13. 11:17
 6/13 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy mit gondoltok."


Nem, semmi olyat, amire te gondolsz. Visszautasítottál egy! programot (vízipipázás), na és? Ennek alapvetően nem kéne gondnak lenni egy kapcsolatban, hiszen annyi minden mást lehet csinálni.

Azért látom, nem vagy antiszoc, ne ess kétségbe. Diszkóba se szeret járni mindenki, sőt, sokan nem.

2014. szept. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerencsére valóban nem vagyok antiszociális. Az viszont tény, hogy tévét lassan hat éve nem nézek. Megasztár és minden X-Faktor világ távol áll tőlem csakúgy mint a bugyuta sorozatok és valóság showk-nak nevezett butítások. Ez is utalhat ma már antiszociális magatartásra.
2014. szept. 13. 11:55
 8/13 anonim ***** válasza:

Én se nagyon nézek tévét, igazából ha eltűnne a lakásból, jószerivel fel se tűnne egy ideig. Nekem még nem mondták emiatt hogy antiszociális lennék.

Te hány éves vagy? csak azért kérdezem, mert annak idején suliban volt, hogy nem tudtam hozzászólni a témához, mert nem láttam egy adott műsort a tévében, amit más igen. Bár ettől sem lettem antiszociális senki szemében, de nyilván kevésbé tudtam bekapcsolódni bizonyos beszélgetésekbe.

2014. szept. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Alapvetően az emberek hozzájuk hasonló embert keresnek. Persze szokták mondani, hogy az ellentétek vonzzák egymást, de azért ha jobban megnézzük, azok az emberek is hasonlítanak egymásra valamiben:)


Nincs azzal gond, ha te nem iszol, és diszkó helyet igényes koncertekre jársz. Csak így nyilván nem olyan lesz a partnered, aki minden héten diszkóba megy. Hanem helyette találsz majd egy olyat, akit a hozzád hasonló dolgok érdekelnek, hasonló az értékrendje.

2014. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Bizony előfordult, hogy nem tudtam témákhoz hozzászólni. Az életkoromat itt nem árulnám el inkább. Ha egy ember elárulja az életkorát rögtön kezdenek hozzákapcsolni életkori sajátosságokat, amelyek nem mindig felelnek meg a valóságnak. A soha fel nem növő ember is ugyanolyan mint a többi.
2014. szept. 13. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!