Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Bőv. Lent.!

Figyelt kérdés

Tom tegnap is kiirtam de mind1. A baratom takarja a merevedését és amikor megakartam beszélni vele ezt mondta :

Ilyen vagyok.

De régen nem takarta el, most miért?????



2014. szept. 13. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szégyelli. Mondd meg neki, hogy téged nem zavar, sőt örülsz neki. L
2014. szept. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha régen láthattad, most meg nem az elég fura. Ha jól értem, fekszetek egymás mellett és nem láthatod ruha nélkül, ha áll neki?
2014. szept. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kb. De mingig Pl.:

Amikror a szobanba voltunk es tv neztunk erotikus jelenet volt allt neki es huzogatta a polojat hogy ne lassam :(

2014. szept. 13. 12:43
 4/6 A kérdező kommentje:

Lécci írjatok ! F O N T O S! ! ! !

!

2014. szept. 13. 13:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt csak ő tudja, hogy miért zavarja. Azóta nem is láttad egyáltalán a farkát? Mert, akkor lehet, hogy valami baj van vele és nem akarja megmutatni.
2014. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mióta orulógusnal volt nem :(( hiányzik a régi barátom :(((
2014. szept. 13. 16:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!