Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki, ugy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, ugy, hogy ne bàntsam meg?

Figyelt kérdés
Màsfèl honapja vagyunk együtt,azota itt eszik alszik nàlam a pasim,de a költsègekbe nem szàl be.Egyszer fizetett egy kisebb vàsàrlàst,aztàn mondta,hogy majd elmegyünk bevàsàrolni ès fizeti mivel mindig nàlam eszik,erre nem került sor.Többször felhoztam a tèmàt hogy megyek vàsàrolni;mert üres a hütö,ö ment dolgozni nem tudott velem jönni,de pènzt sem adott soha.A szàmlàkat èn fizetem,vàsàrlok,fözök rà stb,eddig is nehèz volt anyagilag ,mert egyedül nevelem a kislànyom,de most mèg nehezebb,mivel kètszer annyit költök kajàra;Nem akarom "èlösködönek" hivni,mert szerintem ö fel sem fogja,hogy nekem anyagilag megterhelö ez a helyzet...de ez igy nem lesz jo,nem jövök ki anyagilag :(
2014. szept. 13. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Másfél hónapja vagytok együtt, és már oda is költözött? Egy pillanatig sem kapkodtad el.
2014. szept. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem költözött ide,mèg bèrli a lakàsàt,de munka utàn mindig itt van,minden nap itt vacsoràzik,alszik stb...
2014. szept. 13. 14:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat az elet nem konnyu de te igy nem fogod sokaig huzzni anyagilag! Mondd meg neki igy ahogy leirtad ide! Ezt maskepp nagyon nem lehet megoldani!
2014. szept. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 RRR ***** válasza:
100%

tedd magad önellátó üzemmódba

neked és a gyereknek legyen kaja,mosott vasalt cucc neki meg semmi

ha nehezményezi mond meg ,hogy CSAK erre van keret !!

feketén fehéren mond ne célozgass azt a pasik nem értik

2014. szept. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"munka utàn mindig itt van,minden nap itt vacsoràzik,alszik"


kvázi ottlakik.

2014. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt ne csináld sokáig.Ez bunkóság ha tudja,hogy nektek sincs.Szóval vagy beszáll egy bizonyos összeggel vagy nincs kajáltatás.Mondd meg neki ne essen nehezedre.Neked lenne okod megsértődni igazából és nem neki.
2014. szept. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat :) hàt az lesz belöle csak nem tudom hogyan tegyem? Alljak elè,hogy :"anyagilag nem àllok jol,szàllj be a kaja költsègekbe"?!
2014. szept. 13. 14:43
 8/11 Benhb válasza:
42%

Egy jó tanács:

Adj át neki gyengéden mosolyogva egy porcelán tányért, amire rá van írva filctollal, hogy:" NO MONEY? NO SEX!"

Miután elolvasta, gyengéden törd szét a fején, majd lendületes mozdulattal emeld ki az uradat a székből és hajítsd ki az ajtón.

Ebből csak leszűr valamit.

2014. szept. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 RRR ***** válasza:

ja

kb

mond meg,hogy nem tudsz még szájat etetni, eltartani

2014. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki a vacsoránál:figyelj te is beszállhatsz a kajába nekem ez igy sok egyedül.Szívesen főzök neked ne értsd félre de a kis pénzemet nehéz 3 személyre kalkulálni.

Szerintem ez nem bántó.

2014. szept. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!