Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már biztosan ő tettszik neki....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már biztosan ő tettszik neki. Már semmi esélyem? A barátságunknak is vége lett? Mit tegyekTöbb lent

Figyelt kérdés
Most amikor megkezdődött az iskola megbeszéltem a legjobb fiú barátommal,akibe már egy jó ideje szerelmes vagyok hogy együtt ülünk.Ez így is történt majd lett egy új osztálytársam egy nagyon szép lány aki persze egyedül ült de a tanár kérte hogy valaki üljön már mellé.A legjobb barátom meg önként jelentkezett.És amióta elült mellőlem nagyon jóba van azzal a lánnyal sokat beszélgetnek sokat vannak együtt szünetekbe.Érzem hogy a barátomnak új legjobb barátja lett vagy megtetszett neki ez a lány.Mostanába nagyon keveset vagyunk együtt,sokat veszekszünk, alig beszélünk,de ha beszélünk is akkor ott van az új lány.Valahogy ahogy elült mellőlem el is hidegült tőlem. Eléggé zavar hogy nincs velem , és hogy az új lánnyal van,meg hogy ott hagyta a barátságunkat.Nagyon szeretem,és nagyon hiányzik:(,de gondolom a lánynak is tettszik a barátom:/
2014. szept. 13. 16:27
 1/2 anonim válasza:
Írj rá, vagy menj oda hozzá, amikor egyedül vagy és mondd el őszintén, hogy hiányzik a barátsága és úgy érzed, hanyagol téged. (Ha bátor vagy, azt is elmondhatod, hogy szereted, de ez a te döntésed!) Vagy ha hatásosabbat akarsz, csinálj mondjuk egy videót, amiben leírod/elmondod, hogy hiányzik neked a társasága, tegyél bele néhány közös képet (ne túl sokat, nehogy unalmas legyen) és idézz fel néhány vicces közös emléket! Sok sikert, kívánom, hogy minden rendbe jöjjön!:)
2014. szept. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:)megfogadom a tanácsodat:)
2014. szept. 13. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!