Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérdezzem meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg hogy "járunk-e"?

Figyelt kérdés

Tudom nagyon hülyén hangzik a kérdés ... :D A lényeg az, hogy már egy másfél hete "kavarunk" minden hétköznap délutánt együtt töltünk ide-oda már kézen fogva járunk de még nincs "kimondva" a dolog :D hogyan tegyem fel neki a kérdést? :D

(én vagyok a fiú persze.. )


2014. szept. 13. 17:54
 1/9 anonim válasza:
56%
Egy jó pillanatban mondd azt neki, hogy szeretlek. Szerintem ez a szó mindent elmond neki
2014. szept. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Leszel a baratnom? Nem egy nagy dolog..

2 fajta vegkimenete lehet.. Ha akarja, UGYIS igent mond, ha nem megcsak feleslegesen ba szod el az idod. :D

2014. szept. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Menj el vele randizni es a randi vegen lehetoleg egy olyan hejen ahol kettesben vagytok, fordulj vele szemben, fogd meg a kezet es kerdezd meg hogy: leszel a barátnom? (semmikeppen se csajomot mondj)
2014. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszelgesetek es hozd szoba hogy "ilyen jo baratnom van"! Utana nezzd meg mit reagal ra! Es ha fura kepet vag akkor mondd hogy neked van meg idod varni ha ez neki tul gyors volna! Ha pedig jol reagal ra akkor jo! Legalabis en hasonlo keppen csinalnam! De mindenkinek megban a maga modszere!
2014. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1-es: még nem akarom neki 2 hét után kimondani, hogy szeretlek.

4-es: ez nem rossz köszi :)

2014. szept. 13. 18:01
 6/9 anonim válasza:
100%

Szimplán csak kérdezd meg, hogy "lennél a barátnőm?". A válasz ugyanaz lesz, bárhogy kérdezed meg. Sok sikert!


(Egyébként a négyes válaszoló ötlete sem rossz!)

2014. szept. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Koszonom! Kerdezo sok sikert!
2014. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"én valami többet/komolyat szeretnék"


Csók volt már? Ha nem, akkor kérdezd meg, hogy lehet-e. Vagy csak tedd meg, de akkor hagyj neki teret. Ebből sztem le fogja venni mi a helyzet.

2014. szept. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
volt már
2014. szept. 14. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!