Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 hónapja vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, nagyon szeretem. Tegnap azonban nagy csalódás ért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kijár külföldre dolgozni, 3 hetet kint van, 1-et itthon. Eddig azt mondta, felszolgáló, meg konyhai kisegítő, este azonban közölte, hogy prosti egy kis hotelben. Azt mondta, szeret, és különválasztja a "munkát" a magánélettől, én is próbáljam meg. És ha összeszedi magát, abbahagyja és velem akar közös életet kezdeni. Egész éjjel nem aludtam, kértem gondolkodási időt, teljesen össze vagyok törve. Egyik felem imádja, másik felem megundorodott tőle. Azt hiszem, nem tudok vele így tovább lenni.
2014. szept. 14. 08:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
5%

Hát attól függ, szerintem ne hamarkodd el a dötésedet, hiszen szeret.

Én azt mondom, ha az análszexet nem engedi akkor még küzdj érte, ha igen, akkor dobd

2014. szept. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát ezt jól beszoptad.
2014. szept. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
aki önszántából képes ezt. csinálni az sosem hagyja abba. Hagyjad ott, mielott Aidses leszel tole.
2014. szept. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Teljesen jogosan undorodtál meg, és a helyedben úgy kirúgnám, hogy 1000 kmes körzetben a lába se éri a földet.
2014. szept. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem ma szakítok vele.
2014. szept. 14. 08:15
 6/18 vorarlberna ***** válasza:
11%
ha abból az 1 hétből ellát, és félre rak, meggondolnám. Amíg mindent meg tud beszélni veled, és te is vele, addig nem gond, talán elég érett volt a kapcsolatotok arra, hogy elmondja, lehet arra is elég jó lesz, hogy továbblépjen veled ebből.
2014. szept. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
De előtte még mond neki hogy:Jajj mily édes teazsúr.
2014. szept. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Dobjad a ribit
2014. szept. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Különlegescsajszi ***** válasza:
Én is dobnám a p*csába! bár én nem vagyok ilyen,de ilyen esetben már..
2014. szept. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

Az egyik legősibb női mesterséget űzi. Ha csak a megélhetésért, és egy szebb jövő eléréséért vállalta be, akkor én külön tudnám választani a munkát a magánélettől.

Ha igényes nő (felsőkategóriás prosti kategóriába tartozik), és csak igényes urakkal fekszik össze akkor én nem találnám undorítónak, bár egy kis keserű szájízt hagy maga mögött a dolog.

Külföldön dolgozik, szóval nem viszi haza a munkáját. Ebbe is érdemes kicsit belegondolni, mert ezzel azon kívül, hogy magát védi az esetleges rossz hírnévtől, egy kicsit téged is véd ugyan ettől.

Ha szeret téged, és veled képzeli el a jövőt, és te is viszont szeretted eddig a pontig, szerintem várj még a szakítással. Egy próbát megér, max ha nem tudsz megbarátkozni a gondolattal még mindig szakíthatsz vele.

Próbálj kicsit az ő szemével is látni. El sem tudom képzelni, mekkora bátorság kellett neki ahhoz, hogy egy ilyen titkot be tudjon vallani.

2014. szept. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!