Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék olyan, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék olyan, mint Hódi Pamela, olyan népszerű?

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
JElentkezz valami Való Világba, de most lesz Big Brother is.
2014. szept. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki a halál az a hódi pamela?
2014. szept. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sosem leszel olyan népszerű, mint Pamela.


Üdv, A Berki!

2014. szept. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tanulj meg hódul aztán talán bevesznek oda
2014. szept. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én annyira szeretnék rá hasonlítani, szerintem szép nő.
2014. szept. 14. 09:59
 6/7 anonim ***** válasza:

tuti valami tini lehetsz hogy nincs saját egyéniséged és fel akarod annak a nőét venni...elég gáz

ne más akarj lenni hanem legyél egyedi!!

2014. szept. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ILHodiPamela válasza:

Nekem is a példaképem a Pamela4!!

Én úgy kezdtem hogy az összes Édes Életet megnéztem vagy 10000 szer és a beszólásait átvettem tőle+ amikor a My 77 nél volt vettem My 77 es rucikat és most hogy az Amnesia-ánál van azt is vettem!! Növezd a hajad és csinálj vilma hajat és Note 3 telót vegyél!!!!

Én nekem innen csak a Note3nincs meg a többi mind megvan de a Note is hamarosan meglesz!!!!!UI:+Pamis smink :)

2015. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!