Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez az előítélet a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az előítélet a szép plázacicák felé?

Figyelt kérdés

Mindenhol csak azt olvasom, hogy milyen felszínesek meg kegyetlenek stb. Én elég sokat ismerek, de egyik sem ilyen. Nagyon aranyos, kedves lányok. Az, hogy nézik a külsőt, az ápoltságot az nem rossz. A mostani barátnőm is nézi a külsőt, de ettől még ő nem rossz ember, sőt nagyon szeret engem, én vagyok

a mindene. Mindent megtesz értem, aztán "csak egy plázacica."


2014. szept. 14. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is sokat ismerek és mind olyanok.
2014. szept. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először is, én még nem láttam szép plázacicát. Mármint, szögezzük le, hogy lány vagyok, és nem irigységből, de fel nem foghatom miért festeti be a haját valaki hidrogénszőkére, ami sokszor már inkább sárga, vagy feketére, ami pedig a leginkább roncsolja, és marhára látszik ha lenő, főleg, ha a szőkére festeti rá. Aztán azt se értem minek a szemöldöküket kiszedni a csíkra, illetve leborotválni, majd vsszarajzolni (?! most komolyan :D), úgy, hogy a homlokuk közepéig érjen. A szolit és az önbarnítót sem tudom hova tenni, főleg, ha már narancsba megy át. Ezen kívül életük a pláza, mint a nevükből is látszik, és 0 az IQjuk, a legtöbbnek, ellenben igenis lenézik azokat, akiknek nincs pénzük hasonló dolgokra. Soha semmiért nem dolgozik meg a legtöbb, hanem apuci anyuci fizeti a dolgokat. Ja, és még a műköröm :) Hát az egy csoda, akkor sem kellene, ha ingyen lenne.
2014. szept. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A plázacica szó nekem önmagában azt jelenti, hogy nem érdekli más, csak a külseje, a vásárlás, hogy egy szalmaszálat nem tud keresztbe tenni, nehogy letörjenek a méteres műkörmei, kicsit butuska, felszínes, nem érdeklik az ember értékei, csak hogy milyen márkájú ruha van rajta.

A kedves, szép, csinos, ápolt, igényes, aranyos, értelmes lányok nekem nem tartoznak a plázacica kategóriába.

2014. szept. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is sokat ismerek (kívülről-belülről)

A zárójeles mondatommal válaszoltam is! :)

18f

2014. szept. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En akikeket ismerek,nem is mondom tovabb.....
2014. szept. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem még nem is zavar , hogy egész nap a plázában vannak,festik minden szarral magugat,.... ha neki ez jól esik csinálja. Viszont az a logikátlan gondolkodás, az engem irritál.
2014. szept. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne írjatok ki ilyen kérdéseket pls! Fáj a hasam a röhögéstől!
2014. szept. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!